iPhone 6 bu sefer çok net sızdı!

Yeni iPhone 6'nın çalışır şekilde görüntüsü ortaya çıktı; ama bu kez çok gerçek! iPhone 6 görüntüleri içinde en gerçek bulunan bu görüntüleri mutlaka görmelisiniz
31 Mayıs 2014 11:37
iPhone 6 bu sefer çok net sızdı!

iPhone 6 ile ilgili görseller gelmeye devam ediyor. Bu görseller her gün farklı bir iPhone 6 modelini işaret etsede Çinden gelen yeni görseller herkesin kafasını karıştırdı.

 

iPhone 5S'in daha büyüğü olarak görünen bu yeni iPhone 6 şıu ana kadar paylaşılan ve Apple'ın karakteristik dizaynına en çok benzeyen telefon oldu.

 

 

Bu görüntülere göre Apple kamera arkasında tek flaş lediyle gelecek. Yine fotoğraflara göre iPhone 6'nın 6mm kalınlıkla gelmeyeceğini de görmüş olmaktayız. Malzeme kalitesi ise kafalarda en çok soru işareti bırakan kısım oldu. Daha önce çıkan tüm görüntülerde alüminyum arka kapak gösterilirken bu kapağın polikarbon olabileceğini anlamaktayız.

 

Apple'ın tasarımı değiştirmeyeceğini ve iPhone 6'nın böyle görüneceğini düşünmekteyiz. 2 Haziranda başlayacak olan Apple Geliştiriciler Konferansında iPhone 6'nın tanıtılmasını beklemekteyiz 

teknolojioku
Etiketler : Apple , iphone , iPhone 6
683785
Big Boss
31 Mayıs 2014, Cumartesi 21:28
Bildiğin gm discovery bu :)
Bu haberler ilginizi çekebilir