iPhone 5se Üç Farklı Renkle Geliyor

Apple'ın, iPhone 5se adıyla duyurulması beklenen modelin renk seçenekleri de belli oldu. İşte iPhone 5se'nin üç farklı rengi ve diğer detayları...
08 Şubat 2016 11:44
iPhone 5se Üç Farklı Renkle Geliyor
Uzunca bir süredir 4 inç ekran boyutuna sahip olacak iPhone 5se ile ilgili sızıntılara tanık oluyoruz. 15 Mart'taki etkinlikte geliştirilmiş Apple Watch ve iPad Air 3 modelleriyle beraber tanıtılması beklenen iPhone 5se, iPhone 5'in geliştirilmiş bir modeli gibi olacak.
 
Gelen bilgilere göre iPhone 5se'nin üç farklı renk seçeneği olacak. Gümüş ve uzay grisi ile beraber özellikle kadın kullanıcıların ilgisini çekebilecek pembe renk seçeneği de olacak. Ayrıca bu renk seçeneğinin 'Rose Gold' olmadığını ve daha önce dedikoduları yapılan ancak gerçeğe dönüşmeyen pembe renginin olacağını da belirtelim.
 
 
Bu pembe renginin 6. jenerasyon iPod Touch'ta kullanılan renge benzer olacağı ve Rose Gold seçeneğinin kullanılmayacağı belirtiliyor. Altın renk seçeneğinin olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.
 
iPhone 5se'nin beklenen teknik özelliklerini sıralayacak olursak cihazda 4 inç ekran, Apple A8 işlemci, 8 MP arka kamera ve 1.2 MP ön kamera olacağını söyleyebiliriz.
shiftdelete
172976
Bu haberler ilginizi çekebilir