iPhone 5se Çizimleri Sızdı

Apple'ın 4 inçlik yeni modeli iPhone 5se ile ilgili sızıntılar devam ediyor. Son sızıntılar ise iPhone 5se'nin tasarımıyla ilgili. İşte iPhone 5se çizimleri ve detayları...
26 Şubat 2016 17:58
iPhone 5se Çizimleri Sızdı
Apple'ın artık geleneksel hale gelmeye başlayan Bahar etkinliğinde, bu yıl iki önemli lansman bekleniyor. Bir tanesi yeni bir iPad modeli ile ilgiliyken, diğeri de iPhone 5se modeli ile ilgili. iPhone 5se ile ilgili farklı sızıntılar gündeme geliyor ve bizi tanıdık bir tasarıma götürüyor. 
 
Yeni sızıdırılan şemalarda, iPhone 5se modelinin iPhone 6 ile başlayan ve iPhone 6S ile devam eden tasarım çizgilerine sahip olduğu görülüyor. Farklı olarak daha önce yuvarlak bir şekilde gördüğümüz çift tonlu flaş biriminin, yeni şemalarda bar şeklindeki tasarıma döndüğü dikkat çekiyor. 
 
 
iPhone 5se'nin mevcut modern tasarımı benimseyeceği bir süredir dile getiriliyor. 4 inçlik ekrana sahip olacak iPhone 5se modelinde, Apple A9 yonga setinin kullanılması bekleniyor. Düşük çözünürlük sayesinde, iPhone ailesinin hali hazırdaki en güçlü üyesi iPhone 5se olacak gibi duruyor. Elbette Apple A10 yonga setli iPhone 7 serisi ile birlikte bu durum değişebilir. 
 
Cihazda ayrıca Touch ID, Apple Pay gibi önemli özellikler yerini koruyacak ancak 3D Touch teknolojisine yer verilmeyecek. Görsellerden, boyutların 123.9mm x 58.7mm x 7.6mm olarak belirlendiği anlaşılıyor. Apple'ın bu yıl 20-30 milyon civarında iPhone 5se satışı yapabileceği ifade ediliyor. 
donanimhaber
605576
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • OnePlus 5in Görüntüsü Ortaya Çıktı!

  OnePlus 5'in Görüntüsü Ortaya Çıktı!

  OnePlus'ın yeni amiral gemisi OnePlus 5'in görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüye bakılırsa OnePlus 5 arkada çift kamera ile gelecek. İşte OnePlus 5'in o görüntüsü ve özellikleri...
 • iPhone 8de Yeni Haber!

  iPhone 8'de Yeni Haber!

  Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone ile ilgili bir çok iddia ortaya atıldı. Bunlardan biri de iPhone 7s çıkaracağıydı. Fakat yeni iddialar bunun öyle olmadığını gösteriyor.
 • Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!

  Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!

  Samsung, 4 tarafı kavisli ekrana sahip telefon üretecek. İşte yeni iddialar ile ilgili detaylar...
 • İşte BlackBerry KEYonenın Videosu!

  İşte BlackBerry KEYone'nın Videosu!

  BlackBerry KEYone ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Şimdi de KEYone'ın tanıtım videosu yayınlandı!
 • Galaxy S8 ve S8 Plus Bu Sefer Düşme Testinde!

  Galaxy S8 ve S8 Plus Bu Sefer Düşme Testinde!

  Samsung'un yen, amiral gemileri Galaxy S8 ve S8 Plus düşme testinde bir araya geldi. Peki bu testten kaç puan aldılar sizce? İşte yanıtı.
 • Galaxy S8de Kablosuz Şarj Problemi!

  Galaxy S8'de Kablosuz Şarj Problemi!

  Geçtiğimiz günlerde Samsung'un canı Galaxy S8'lerde kırmızı ekran problemi ile sıkılmıştı. Şimdi ise Galaxy S8'in kablosuz şarjında problem olduğu söyleniyor.
 • Galaxy S8 ve S8 Plus İçin Yeni Güncelleme!

  Galaxy S8 ve S8 Plus İçin Yeni Güncelleme!

  Samsung, yeni amiral gemilerinde kırmızı ekran problemi ile gündeme gelmişti. Bu nedenle Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus için kırmızı ekran güncellemesi yayınlayacağını doğruladı. Peki ne zaman yayınlayacak?
 • Galaxy Note 8 Netleşiyor!

  Galaxy Note 8 Netleşiyor!

  Samsung'un amiral gemisi Galaxy S8 piyasaya sürmesinden sonra gözler şimdi Galaxy Note 8'e çevrilmiş durumda. Peki Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak? Yeni detaylar ortaya çıktı.
En Çok Okunan Haberler
 • iPhone 8de Yeni Haber!iPhone 8'de Yeni Haber!
  Apple'ın bu yıl piyasaya süreceği yeni iPhone ile ilgili bir çok iddia ortaya atıldı. Bunlardan biri de iPhone 7s çıkaracağıydı. Fakat yeni iddialar…
 • Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!Samsung, Tam Kavisli Ekran Üretecek!
  Samsung, 4 tarafı kavisli ekrana sahip telefon üretecek. İşte yeni iddialar ile ilgili detaylar...
 • Google Chrome Güncellendi!Google Chrome Güncellendi!
  Google Chrome güncellendi. Android cihazlar için güncellenen Chrome ne gibi yenilikler sunuyor? Detaylar haberimizde.
 • Google Mapse Yeni Özellik!Google Maps'e Yeni Özellik!
  Google Maps'e yeni özellik eklendi. Park yerini kaydet özelliği iOS ve Android sürümlerine eklendi. İşte ayrıntılar...
 • OnePlus 5in Görüntüsü Ortaya Çıktı!OnePlus 5'in Görüntüsü Ortaya Çıktı!
  OnePlus'ın yeni amiral gemisi OnePlus 5'in görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüye bakılırsa OnePlus 5 arkada çift kamera ile gelecek. İşte OnePlus 5'in o…
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama