iPad Pro Yeni Kılıf Sızıntıları Çıktı

Tanıtılması beklenen iPad Pro tabletinin yeni kılıfları sızdırıldı. İşte o fotoğraflar ve tüm detaylar haberimizde...
27 Nisan 2015 21:11
iPad Pro Yeni Kılıf Sızıntıları Çıktı
Bir yılı aşkın bir süredir teknoloji gündeminde yerini koruyan Apple'ın 12.9 inçlik tablet modeli iPad Pro zaman zaman yeni görsellerle kendisini bize hatırlatıyor. Son görseller de yine tablet için hazırlanmış kılıfları yansıtıyor.
 
iPad Air ile benzer bir tasarıma sahip olacağı anlaşılan tabletin alt ve üst kısımlarında ikişer adet olmak üzere toplamda 4 adet hoparlör ızgarası yer alacak. Bunlar zaten daha önceden de biliniyordu. 
 
Ancak alt kısımdaki ana Lightning bağlantı yuvasının yanında kenar kısımda da bilinmeyen bir bağlantı yuvası yer alıyor. Son dönemde cihazda bir tane de USB Type-C bağlantısı olacağı iddiaları bu görsellerle biraz daha güçlenmiş oldu. Ancak iOS cihazlarında kesinlikle USB bağlantısı kullanmayan Apple'ın böyle bir hamle yapıp yapmayacağı şimdilik karanlıkta kalıyor.
 
 
iPad Mini 4 ile ilgili görsellerin daha önce sızdırılmış olması iPad Pro ile ilgili ihtimalleri de zayıflatmıştı zira Apple bugüne kadar aynı cihazdan 3 farklı versiyon tanıtmadı. Bu da karanlıkta kalan diğer bir konu. Ancak iPhone 6S-iPhone 6S Plus-iPhone 6C yanında iPad mini 4-iPad Air 3-iPad Pro üçlemelerini gözönüne alırsak bu yıl Apple açısından ilklere de sahne olabilir. 
 
donanimhaber
Etiketler : Apple , iPad , iPad Pro , tablet
626248
Bu haberler ilginizi çekebilir