iPad Pro Ve Apple Pencil Türkiye Fiyatı Açıklandı

12.9 inçlik iPad Pro ve Apple Pencil'ın fiyatı belli oldu. iPad Pro Türkiye fiyatı cep yakacak cinsten. İşte merakla beklenen iPad Pro ve Apple Pencil fiyatı...
09 Kasım 2015 16:58
iPad Pro Ve Apple Pencil Türkiye Fiyatı Açıklandı
Apple, iPhone 6s etkinliğinde sürpriz bir şekilde 12.9 inç büyüklüğünde iPad Pro modelini tanıtmıştı. Daha çok endüstriyel alanda kullanıma yönelik olan iPad Pro modelinde, Apple Pencil sayesinde çizim yapmak kolaylaşıyor. Kasım ayında Apple Store'da ibaresinin yer aldığı iPad Pro'nun fiyatı bugün belli oldu.
 
 
iPad Pro fiyatı ve satış tarihi!
 
32 GB iPad Pro fiyatı 2.999 TL olarak belirlenmiş. 128 GB Wi-Fi + Hücresel iPad Pro fiyatı ise 4.099 TL olacak. iPad Pro satış tarihi olarak ise Apple 11 Kasım'ı işaret ediyor. Apple Store'da satışa sunulacak olan iPad Pro, fiyatı ile MacBook Air'i aratmıyor. Smart Keyboard ve Apple Pencil aksesuarlarının fiyatları ise iPad Pro fiyatına yakışır türden.
 
Apple Pencil fiyatı 379 TL, iPad Pro Smart Keyboard fiyatı 649 TL, iPad Pro Smart Cover fiyatı 219 TL ve iPad Pro silikon klıf fiyatı 279 TL olacak.
 
Gümüş, altın ve uzay grisi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satışa sunulacak olan iPad Pro fiyatı nasıl karşılanacak?
shiftdelete
852144
Bu haberler ilginizi çekebilir