iPad Air Plus Kılıfı Sızdı!

Apple'ın 12 inçlik iPad Air Plus'a ait olduğu iddia edilen kılıfa ait görseller, dev ekranlı tabletin bu yıl gelebileceğini gösteriyor. İşte son sızıntılar...
16 Şubat 2015 14:24
iPad Air Plus Kılıfı Sızdı!
Neredeyse iki yıldır gündemi meşgul eden 12 inç boyutundaki iPad Air Plus dedikodularına her geçen gün bir yenisi eklenmeye devam ediyor. Haberimize konu olan kılıfa ait görseller ise, daha önce birçok kez doğru çıkan iddialar ile karşımıza çıkan nowhereelse adlı Fransız web sitesine ait.
 
 
İlk olarak Çin'de ortaya çıkan görsellerde, iPad Air Plus ya da iPad Pro olarak adlandırılacağı tahmin edilen Apple'ın 12 inç boyutundaki tabletine ait kılıfın, Apple'ın mevcut tablet ailesinin en yeni üyesi olan iPad Air 2'nin kılıfı ile karşılaştırılması görülüyor.
 
 
Altta ve üstte ikişer adet olmak üzere toplam 4 adet hoparlöre sahip olacağı iddia edilen iPad Air Plus'ın kılıfının alt ve üst kısmında bu dedikodulara yönelik olarak tasarımsal farklılıklar dikkat çekiyor.
 
Ancak bu farklılıkların dışında kamera, ses tuşları ve açma/kapatma/uyandırma tuşlarının tasarımında bir fakrlılık olmaması bekleniliyor.
 
 
Her geçen gün artan dedikodular gerçekten de Apple'ın tanıtma hazırlığına olduğu bir cihazı ifade edebileceği gibi, Çinli bir üretcinin hazırladığı tahmini bir kılıf da olabilir.
shiftdelete
3256
Bu haberler ilginizi çekebilir