iOS'un Ücretsiz Uygulamaları!

iOS'un kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamaları haberimizin detayında.
27 Ekim 2017 23:26
iOSun Ücretsiz Uygulamaları!
Bir başka Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları derlemesi ile karşınızdayız. Bakalım bu hafta App Store’da bulunan rastgele seçilmiş ücretli uygulamalardan hangileri, sınırlı bir süre için ücretsiz indirilebilir hale getirilmiş.
 
Kısa Süreliğine Ücretsiz iOS Uygulamaları!
 
Sınırlı bir süre için ücretsiz indirilmeye sunulan iOS uygulamalarını sizler için sıraladık. Şunu hatırlatmadan geçmeyelim, siz bu yazıyı okurken dahi listedeki uygulamaların tekrar ücretli olma ihtimali var. Bu yüzden indirmek istediğiniz uygulama için acele etseniz iyi olur.
 
Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulamaları 
 
 
 
 
Fotograf, emsallerinden farklı olarak kullanıcılarına birçok farklı ayar ve filtre seçeneği sunan gelişmiş bir fotoğraf çekme – düzenleme uygulaması.
 
 
Listaway, hızlıca Yapılacaklar Listesi, Görev Yöneticisi ve Hatırlatıcılar oluşturmanıza yardımcı olan gelişmiş bir planlayıcı uygulaması.
 
 
Live Crop uygulaması ile hızlı bir şekilde Canlı Fotoğraf, video veya GIF oluşturabilirsiniz.
 
Textkraft Pocket, iPhone ve Apple Watch için geliştirilmiş, pek çok özelliğe sahip profesyonel bir metin işleme ve belge okuma uygulaması.
 
 
Muhtemelen App Store‘daki en komik uygulamalardan biri olan Let ‘Em Decide, popüler gösteri ve filmlerden kesitler ile herhangi bir konu hakkında karar vermenize yardımcı oluyor.
 
 
Popüler bir bulmaca oyunu olan Slide Tetromino’nun, şimdi reklamsız versiyonu kısa süreliğine ücretsiz sunulmakta.
 
shiftdelete
93736
Bu haberler ilginizi çekebilir