iOS İçin Firefox

Mozilla Firefox, iOS kullanıcılarının beğenisine sunuldu. iOS için Mozilla Firefox uygulamasını indirmek için tüm detaylar haberimizde...
04 Eylül 2015 13:26
iOS İçin Firefox
Kullanıcılar internet tarayıcılarında güvenlik ve hız her zaman ön planda tutuyor. Bu yüzden Internet Explorer son yıllarda tahtını Google Chrome'a kaptırmıştı. Google Chrome her ne kadar hızlı olsa da RAM tüketimi konusunda kullanıcılarına büyük sıkıntılar yaşatabiliyor. Chrome'un en iyi alternatiflerinden biri olarak gösterilen Mozilla Firefox, masaüstü ve Android platformlarında yer alıyordu. Mozilla bugün itibariyle beğenilen tarayıcısı Firefox'u iOS platformuna da taşıdı.
 
iOS için Mozilla Firefox şimdilik beta aşamasında. Yeni Zelanda App Store mağazasında bulunan Mozilla Firefox, kullanıcılar tarafından test edilip hataları giderildikten sonra evrensel mağazalardaki yerini alacak. Eğer beta aşamasında olan Mozilla Firefox uygulamasını iOS cihazınızda test etmek istiyorsanız, App Store mağaza ayarlarınızı değiştirerek uygulamayı indirebilir ve test edebilirsiniz.
 
 
App Store Mağaza Nasıl Değiştirilir?
 
App Store mağaza değiştirmek için Apple Kimliğinizde değişiklik yapmanız gerekiyor. Ayarlar>App Store/iTunes Store>Apple Kimliği>Apple Kimliğini Göster>Ülke/Bölge>Ülkeyi veya Bölgeyi Değiştir>New Zealand seçeneğini işaretleyerek App Store mağazanızı değiştirebilirsiniz.
 
Mağaza değiştirdikten sonra App Store'dan Mozilla Firefox uygulamasını aratarak indirebilirsiniz.
shiftdelete
Etiketler : Apple , iOS , iphone , Mozilla , Uygulamalar
876105
Bu haberler ilginizi çekebilir