iOS için Assassin's Creed: Identity

Assassin's Creed serisine bir oyun daha ekleniyor. İşte iOS için yeni duyurulan Assassin's Creed: Identity hakkındaki ilk detaylar ve tanıtım videosu!
02 Şubat 2016 13:53
iOS için Assassins Creed: Identity
Piyasaya sürülen ana oyunların devamında getirdiği yan oyunlarla da oldukça geniş bir oyun havuzuna sahip olan Assassin's Creed serisi için bir oyun daha duyuruldu. Yine Ubisoft'un pazarlama stratejisi süreceği oyunun yapımcılığını ise Blue Byte üstleniyor.
 
iOS 7 işletim sistemli cihazlar için duyurulan Assassin's Creed: Identity, iPad 3 ve iPhone 5 üzeri cihazlarda çalışacak.
 
Şimdilik sadece iOS platformuna özel duyurulan oyunun, ilerleyen süreçte Android platformuna da gelmesi bekleniyor.
 
 
 
Dört farklı suikastçi sınıfı!
 
Bu zamana kadarki diğer Assassin's Creed oyunlarının yanında en derin RPG ögelerinin yer alacağı belirtilen Identity'de dört farklı suikastçı sınıfı olacak.
 
Bu sınıflar Berserker, Shadow Blade, Trickster ve Thief olarak karşımıza çıkarken her sınıfın kendine has bir oyun yapısı olacak.
 
Mesela direk çatışa çatışa ilerlemek istiyorsanız Berserker, daha çok gizeme ve sessizliğe dayalı ilerlemek istiyorsanız da Shadow Blade gibi sınıflardan yararlanabileceksiniz.
 
 
 
 
25 Şubat tarihinde 5 dolar fiyat etiketi üzerinden satışa sunulacak olan Assassin's Creed: Identity, İtalyan Rönesans döneminde geçecek. 
shiftdelete
656849
Bu haberler ilginizi çekebilir