iOS 9.3 Yayınlandı! İşte Yenilikler

Apple, uzun süredir Beta süreci devam eden iOS 9.3 güncellemesini bugün yayınladı. iOS 9.3 güncellemesi ile gelen tüm yenilikler ve detayları haberimizde...
21 Mart 2016 20:16
iOS 9.3 Yayınlandı! İşte Yenilikler
Bugün düzenlenen “Let Us Loop You In” etkinliğinde yeni ürünlerini tanıtan Apple, uzun bir Beta sürecinden geçen iOS 9.3 güncellemesini bugün yayınladı.
 
 
iPhone 4s ve sonrasında üretilen tüm iPhone modelleri başta olmak üzere iPad mini ve sonrası tüm iCihazlara gelen iOS 9.3 güncellemesi birçok yeniliği barındırıyor.
 
 
iOS 9.3 ile gelen yenilikler
 
iOS 9.3 ile birlikte cihazınızın saat ve konumuna göre, akşam olduğunda kullanım sırasında gözlerinizi rahatsız etmemesi için ekran renkleri değiştiriyor. Sabah olduğunda tekrar eski haline dönüyor.
 
 
Notlar uygulamasında artık parmak izi veya şifre kilidi ile güvenlik sağlanıyor. Ayrıca tarih veya alfabetik sıralama yapılabiliyor.
 
 
Haberler uygulaması, artık takip ettiğiniz konularda özelleştirilmiş haberleri karşınıza çıkarıyor.
 
Daha kullanışlı hale gelen CarPlay ile, Apple Music'te bulunan en yeni ve özel albümleri dinleyebilirsiniz. Ayrıca harita üzerinde benzin istasyonu, otopark, restoran, kahve ve diğer alanları bulabilirsiniz.
 
 
iOS 9.3 ile ilk defa aynı iPhone'a birden fazla Apple Watch'u tanımlayabilirsiniz.
 
iOS 9.3 ile ayrıca eğitim odaklı çoklu hesap desteği geliyor. Bu özellik sayesinde bir uygulamayı birden fazla grup veya kişi kullanabiliyor.
 
 
iOS 9.3 güncellemesini alan modeller
 
iOS 9.3 güncellemesini; iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad mini, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, iPad Pro 9.7 ve iPod touch 5 alıyor.
 
 
iOS 9.3 nasıl yüklenir?
 
iOS 9.3 güncellemesini; Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme bölümünden veya iTunes’tan Güncellemeleri Denetle seçeneğini kullanarak yükleyebilirsiniz.
shiftdelete
469248
Bu haberler ilginizi çekebilir