iOS 7.1.2 güncellemesi mi geliyor?

Apple, iOS 8 tanıtımı öncesinde güvenlik açıklarını kapatarak, çeşitli sistemsel performansların önüne geçebilmek için planlar geliştirmeye başladı. iOS 8 güncellemesi yolda…
23 Haziran 2014 11:17
iOS 7.1.2 güncellemesi mi geliyor?

Dünya markası Apple’ın, WWDC 2014 etkinliğinde tanıtmış olduğu yepyeni mobil işletim sistemi olan iOS 8 için sunduğu bambaşka özellikler büyük yankı uyandırmıştı. Etkinliğin sona ermesiyle dağıtım işlemleri başlayan iOS 8’in Beta sürümünde bazı hatalar meydana gelmiş ve yayımlanan yazılım güncellemeleri ile ilgili düzenlemeler için birkaç adım atılmıştı.

 

iPhone için geri sayıma başladığımız şu günlerde, iOS 8 ile birlikte sunulacak etkinlikte Apple, iOS 7’ye dair yeni bir güncellemeyi yayacak gibi görünüyor. Bu yenilikle birlikte sistemde meydana gelecek olan çeşitli güvenlik sorunlarıyla birlikte sistem performanslarının en iyi kaliteye eriştirilebilmesi için güncellemeye gidilecek… Yeni güncelleme 7.1.2 şeklinde karşımıza çıkacak.

 

Yepyeni özelliklerle gelecek olan iOS güncellemesi 7.1.2 büyük bir olasılıkla 27 Haziran gibi yayınlanacak. Apple, bu güncelleme doğrultusunda güvenlik açıkları ile sistem performansını mükemmelleştirmeye çalışacak. Bunun için çeşitli test aşamaları devam ediyor. Gelecek olan güncelleme ile bu açıkların ne derece kapandığı ve performans düzeyinin nasıl bir kaliteye ulaştığını ilerleyen günlerde göreceğiz.

sosyalmedyakulubu
Etiketler : Apple , iOS , iphone
467224
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
 • Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2'in yeni detayları gelmeye başladı. Detaylar haberimizde...
 • Microsofttan Chrome OSa Rakib!

  Microsoft'tan Chrome OS'a Rakib!

  Microsoft, Google Chrome OS'a rakip Windows 10 Cloud işletim sistemi çıkarmayı planlıyor. İşte Windows 10 Cloud hakkındaki ilk bilgiler...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama