iOS 7.1.2 güncellemesi mi geliyor?

Apple, iOS 8 tanıtımı öncesinde güvenlik açıklarını kapatarak, çeşitli sistemsel performansların önüne geçebilmek için planlar geliştirmeye başladı. iOS 8 güncellemesi yolda…
23 Haziran 2014 11:17
iOS 7.1.2 güncellemesi mi geliyor?

Dünya markası Apple’ın, WWDC 2014 etkinliğinde tanıtmış olduğu yepyeni mobil işletim sistemi olan iOS 8 için sunduğu bambaşka özellikler büyük yankı uyandırmıştı. Etkinliğin sona ermesiyle dağıtım işlemleri başlayan iOS 8’in Beta sürümünde bazı hatalar meydana gelmiş ve yayımlanan yazılım güncellemeleri ile ilgili düzenlemeler için birkaç adım atılmıştı.

 

iPhone için geri sayıma başladığımız şu günlerde, iOS 8 ile birlikte sunulacak etkinlikte Apple, iOS 7’ye dair yeni bir güncellemeyi yayacak gibi görünüyor. Bu yenilikle birlikte sistemde meydana gelecek olan çeşitli güvenlik sorunlarıyla birlikte sistem performanslarının en iyi kaliteye eriştirilebilmesi için güncellemeye gidilecek… Yeni güncelleme 7.1.2 şeklinde karşımıza çıkacak.

 

Yepyeni özelliklerle gelecek olan iOS güncellemesi 7.1.2 büyük bir olasılıkla 27 Haziran gibi yayınlanacak. Apple, bu güncelleme doğrultusunda güvenlik açıkları ile sistem performansını mükemmelleştirmeye çalışacak. Bunun için çeşitli test aşamaları devam ediyor. Gelecek olan güncelleme ile bu açıkların ne derece kapandığı ve performans düzeyinin nasıl bir kaliteye ulaştığını ilerleyen günlerde göreceğiz.

sosyalmedyakulubu
Etiketler : Apple , iOS , iphone
276947
Bu haberler ilginizi çekebilir