iOS 7.1 Yayında

Birçok iOS kullanıcısının merakla beklediği bir çok güncelleme ve en önemlisi CarPlay özelliğini ekleyen güncelleme yayınlandı.
11 Mart 2014 09:57
iOS 7.1 Yayında

Apple 18 Eylül'de yayınladığı iOS 7 güncellemesinin ardından birçok ara güncelleme yayınladı. iOS 7'nin çıkmasının ardından bir hayli süre geçti ve Apple bu süre içinde iOS 7.1 güncellemesi üzerinde çalıştı. Bu güncellemeye hazırlık olarak birçok beta güncelleme yayınlayan Apple, bugün itibarıyla nihayet iOS 7'den sonraki ilk kapsamlı güncelleme olan iOS 7.1'i yayınladı.

 

Aslına bakarsanız birçok kaynak bu güncellemenin 15 Mart tarihinde yayınlanmasını bekliyordu ancak güncelleme beklenenden biraz daha erken geldi. Birçok iyileştirme içeren iOS 7.1 güncellemesi 214 MB boyutunda. Bu 214 MB'lık kapsamlı güncellemeyi cihazınıza kurmadan önce bir Wi-Fi ağına bağlanmanızda fayda var.

 

iOS 7.1 güncellemesinin ilk dikkat çeken özelliği merakla beklenen CarPlay desteğiyle birlikte gelmesi. Bunun yanında işletim sisteminin arayüzünde de bazı değişiklikler bulunuyor. Bu güncellemeyi yükleyebilmeniz için Iphone 4 ya da daha yeni bir Iphone'a, iPad 2 ya da daha daha yeni bir iPad'e ve 5. jenerasyon iPod'a sahip olmanız gerekiyor.

haberler
Etiketler : Apple , iOS , ios 7.1
652287
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
 • Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2'in yeni detayları gelmeye başladı. Detaylar haberimizde...
 • Microsofttan Chrome OSa Rakib!

  Microsoft'tan Chrome OS'a Rakib!

  Microsoft, Google Chrome OS'a rakip Windows 10 Cloud işletim sistemi çıkarmayı planlıyor. İşte Windows 10 Cloud hakkındaki ilk bilgiler...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama