iOS 7.1 güncellemesi iPhone'a yaramadı

iPhone ve iPad’lere gelen yeni güncelleme iOS 7.1 beraberinde de tüketici şikayetlerini getirdi.
17 Mart 2014 19:39
iOS 7.1 güncellemesi iPhonea yaramadı
Apple’ ın geçtiğimiz günlerde çıkardığı iOS’un 7.1 sürümüne tüketicilerden şikayet yağıyor. Şikayetvar’ın haberine göre cihazlarında güncelleme yapan kullanıcılar, yeni sürümden memnun olmadıklarını belirtirken şarjın hızla bittiğini, bluetooth bağlantısının zayıfladığını, ekranda donma sorunu ile karşılaştıklarını belirtti. Eski sürüme geçebilmenin mümkün olmasını isteyen Apple kullanıcıları, cihazların aniden kapandığını yaşanan aksaklıklar nedeniyle iPhone’dan soğuduklarını dile getirdi.
 
"iOS 7 iPHONE'U BİTİRECEK"
“Resmen iOS 7 beni iPhone'dan soğuttu. Bir sürü sorunla karşı karşıya kalıyoruz. Telefonun eski performansı yok. Bu şekilde sadece müşteri kaybı olur. Resmen telefondan soğudum. Acil güncelleme gelsin. iOS 7 iPhone'u bitirecek. Eski sürüm 6.1.4 'e geçmemize izin verilsin ya da başka bir güncelleme yayınlayın.”
 
"TELEFONUM iOS 7'DE DAHA FAZLA ISINIYOR"
 
“ Apple'nin sunduğu iOS 7.1 yükledim 1-2 dakika sonra telefonum eskiye göre daha çok ısındı. Açık olan uygulamaları kapattım ama yine 1-2 dakika sonra tekrar ısınmaya başladı.”
 
"ESKİ SÜRÜME GEÇMEME İZİN VERMİYOR"
 
“Yeni sürüm iOS 7.1. gerçekten çok kötü hiç kullanışlı değil, şarjı daha çabuk bitiyor, ısınıyor. O yüzden iOS 6'ya geçmek istiyorum. Fakat geçilmiyor. O kadar para veriyoruz, bırakın da nasıl kullanacağımıza biz karar verelim.”
hurriyet
Etiketler : Apple , iOS 7 , ios 7.1 , iPad , iphone
351838
Big Boss
18 Mart 2014, Salı 01:31
Bu haberler ilginizi çekebilir