iOS 7 için WhatsApp Güncellemesi Yolda

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın iOS 7 için yenilenmiş tasarımlı güncel sürümünün çok yakında geleceği müjdelendi.
09 Ekim 2013 05:06
iOS 7 için WhatsApp Güncellemesi Yolda
Apple'ın yeni mobil işletim sistemi iOS 7'nin yayınlanmasından sonra, App Store'daki birçok uygulama geliştiricisi uygulamalarını iOS 7'nin yenilenen arayüzüne adapte etmek için güncellemeler yayınlamıştı.
Twitter, Instagram, Facebook, Skype ve Clear gibi popüler uygulamalar iOS 7 için neredeyse bir ay önce optimize edilmişken, popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp halen daha iOS 7'nin yeni arayüzüne uyum sağlayamamıştı.
 
Bugün Twitter üzerinden @HackiPhone isimli kullanıcı WhatsApp'in güncellemesinin çok yakında yayınlanacağını müjdeledi. Kullanıcı ayrıca Twitter üzerinden WhatsApp'in iOS 7'de nasıl görüneceğine dair ekran görüntüsü de yayınladı.
 
 
iOS 7'nin arayüzüne tamamen adapte olacak olan WhatsApp uygulamasında, alt ve üst bar'daki siyah ve mavi renklerinin yerine beyaz renginin tercih edileceği görünüyor.
 
Gelecek olan güncelleme ile sürüm numarası 2.11.4'ten 2.11.5'e yükselecek olan WhatsApp uygulamasında, artık iOS 6'nın klavyesi yerine iOS 7'nin modern klavyesi kullanılacak. iOS için WhatsApp'in bu hafta sonuna doğru güncelleneceği tahmin ediliyor.
shiftdelete.net
Etiketler : Apple , iOS 7 , Uygulamalar
414251
Bu haberler ilginizi çekebilir