iOS 11'in Konsept Videosu Yayınladı!

Merakla beklenen iOS 11'in yeni konsept videosu yayınladı. İşte WWDC 2017 etkinliğinde tanıtımı yapılacak olan iOS 11'in tanıtımdan önceki konsepti!
03 Haziran 2017 11:53
iOS 11in Konsept Videosu Yayınladı!
Apple'ın yeni mobil işletim sistemi olan iOS 11 ile ilgili bugüne kadar somut bilgiler edinemedik. Sadece beklenti ve iddialar dışında bilgiye ulaşamamamızda Apple'ın çalışmaları sızdırmamasının önemli bir etken olduğu düşünülüyor. 5 Haziran'da bütün özelliklerini öğreneceğimiz iOS 11 için yayınlanan yeni video bugüne kadarki en gerçekçi konsept olarak göze çarpıyor.
 
iOS 11 konsept videosu yayınladı!
 
ConceptsiPhone tarafından hazırlanan iOS 11 konsept videosunda daha akıllı Siri, zengin bildirim merkezi, yenilenmiş kontrol merkezi ve karanlık mod ön plana çıkıyor.
 
 
Videoyu incelediğimizde ağırlıklı olarak görsel değişiklikler ve bilginin kullanıcıya nasıl sunulduğuna dair değişiklikler üzerine odaklanıldığını görüyoruz. Bildirim merkezinde uygulamalar hakkında daha ayrıntılı bilgiyi gösteren bir iOS arayüzü ile karşılaşıyoruz.
 
Yeni konseptte kontrol merkezi de biraz daha detaylanmış görünüyor. Kontrol merkezi yukarıya doğru genişletilmiş. Tasarımcılar, iOS 11'de Siri ile kullanıcı arasında daha fazla iletişim sağlamak için yeni bir konuşma arayüzü olacağını düşünmüşler.
 
Konseptte uzun süredir beklenen "karanlık mod" a da yer verilmiş. Sistem genelinde koyu bir tema kullanılmasını öngören bu mod, iOS 10 çıkmadan önce de gündeme gelmişti.
 
shiftdelete
864776
Bu haberler ilginizi çekebilir