iOS 11'e Muhteşem Emojiler Geldi!

Apple, iOS 11 ile birlikte bir çok yeniliği kullanıcılarına sundu. O yeniliklerden biri de emojiler idi. Emojilere bir birinden yeni emojiler eklendi.
06 Ekim 2017 17:47
iOS 11e Muhteşem Emojiler Geldi!
iOS 11 emoji tarafında hayli güzel işler çıkartacak gibi. İşletim sisteminin sorunlu çıkışının arıdından, özellikle iPhone kullanıcıları tarafında ciddi tepki toplamıştı. Bu tepki devam ederken, Apple da yeni mobil işletim sistemi için yenilikler yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda yepyeni iOS 11 emojileri tanıtıldı.
 
iOS 11 emoji sayısını yükseltiyor!
 
Daha önceleri Dünya Emoji Günü‘nde iOS 11 için gelecek olan yeni emojileri tanıtan Apple, 56 farklı ifadeyi kullanıcılarla buluşturuyor. Bu yeni emojilerin iOS 11.1 ile beraber gelecek olan yeni WatchOS ve MacOS sürümleri ile kullanılabilir hale gelmesi planlanıyor.
 
Eh, iOS 11.1 beta versiyonunun önümüzdeki hafta beta sürecine geçeceğini düşünürsek, çok da fazla beklemeyeceğiz gibi görünüyor.
 
 
iOS 11.1 ile beraber zürafa, zebra ve kirpi gibi hayvanların yanısıra Brachiosaurus isimli ünlü dinozor da ekleniyor.
 
 
Eh, Sonbahar aylarına girmiş bulunuyoruz. Mevsimi betimleyen birbirinden farklı emojiler de yine güncelleme ile beraber geliyor.
 
 
Yeni yemek türleri de eklenenler arasında. Noodle, tart gibi yiyeceklerin yanında hepimizin sevgilisi brokoli de emoji setleri arasında yerini alıyor.
 
 
Elbette farklı ten renklerinde yeni yüzler de eklenenler arasında.
 
 
Kalpler arasında ise bir turuncu kalp hemen göze çarpıyor ve gökkuşağını tamamlıyor.
 
 
Gandalf, Tinkerbell, vampir ve güzeller güzeli bir deniz kızı da emoji setlerinde yerini alıyor.
 
 
Özellikle sağdan ikinci emoji en kullanılanlar arasında olacak gibi.
 
 
Bunlar ise daha bir hayatın içinden emojiler olarak ön plana çıkıyor.
shiftdelete
Etiketler : Apple , emoji , iOS 11
918425
Bu haberler ilginizi çekebilir