iOS 11'den İlk Hataları!

Apple'ın uzun süredir merakla beklenen iOS 11 sürümü nihayet dün tüm cihazlar için kullanıma sunuldu. Ancak iOS 11 hatalarla geldi. İşte ilk tespit edilen hatalar...
20 Eylül 2017 11:03
iOS 11den İlk Hataları!
iOS 11, tamamen yeni özelleştirilebilir bir kontrol merkezi, iPad için çoklu görevler, yeni dosyalar uygulaması, ARKit uygulamaları ve çok daha fazlasıyla Apple cihazlarına geldi. İşletim sistemi şu an için çok güzel gözükmesine rağmen bazı hatalarla karşılaşıldı. Şimdi sizlere iOS 11’de karşılaşılan bazı hatalardan bahsedeceğim. iOS 11’e geçtiyseniz veya geçmeye hazırlanıyorsanız, bu bilgileri bilmenizde fayda var.
 
3D Touch Lag Sorunu
 
Bazı kullanıcılar 3D Touch’ın iPhone 6s ve 6s Plus gibi nispeten eski telefonlarda lag sorunu yarattığını bildirdi.
 
Anasayfa Düğmesi Gecikmesi
 
Giriş ekranına gitmek isteyen bazı kullanıcılar, uygulamayı kapattıklarında gecikme olduğunu bildiriyorlar. Yetkililere göre yeni işletim sistemi yüklendikten sonra iOS cihazının her şeyi dizine eklemesi 24 saat gibi bir süreye denk gelebiliyor.
 
iCloud Fotoğraf Kütüphanesi
 
Ekran görüntüsü alındıktan sonra görseli iCloud'a yükleyen cihaz, sonrasında tam çözünürlükteki resmi siliyor. Bu da bazı kullanıcıları ciddi anlamda çileden çıkartabilir.
 
Durum Çubuğunu Ters Çevir
 
iPad bazen durum çubuğu renklerini tersine çevirebiliyor. Bu sorunun neden kaynaklandığı şu an için bilinmiyor.
 
webtekno
251632
Bu haberler ilginizi çekebilir