iOS 11'de Wi-Fi İmtihanı!

iOS 11 ile birlikte birçok değişiklik oldu. Bunlardan biri de iOS 11'deki Wi-Fi çalışma sistemi. Birçok kullanıcıdan bu konuyla ilgili şikayet yağıyor.
08 Ekim 2017 23:20
iOS 11de Wi-Fi İmtihanı!
iOS 11 WiFi ve Bluetooth gibi özellikleri kontrol merkezinden kapatmanıza rağmen tamamen kapatmayan yeni bir özelliğe sahip.
 
iOS 11‘in WiFi konusundaki bu tutumu Apple kullanıcılarını asıl sıkan konu. Kullanıcılar Reddit gibi popüler ortamlarda, Bluetooth’un gün içerisinde çok fazla kullanılmadığını manuel kapatmanın problem yaşatmadığını fakat WiFi tarafında konunun adeta çileye dönüştüğünü belirtti.
 
 
iOS 11 WiFi neden kapanmıyor?
 
 
Bu konuda Apple resmi bir açıklaması mevcut. Bu durumun gerekçesi olarak Apple ekosistemindeki diğer cihazlarla etkileşimi daha hızlandırmak açısından yapılan bir yenilik olduğu gösterildi. Her ne kadar pratikte mantıklı gibi gözüken bu yenilik, iOS 11 batarya problemi ile birleşince çok daha ciddi bir boyuta ulaşıyor.
 
Bakalım Apple, şikayetlerin farkına varıp bu problem için alternatif bir çözüm önerisi sunarak kullanıcıların yaşadığı bu problemi çözecek mi?
 
shiftdelete
944399
Bu haberler ilginizi çekebilir