iOS 11'de Mesaj Susturma Özelliği!

iOS 11 ile gelen bir çok yenilik oldu. Onlardan biri de mesaj susturma özelliği. iOS 11 ile gelen mesaj susturma özelliği, çok işinize yarayabilir.
23 Eylül 2017 23:56
iOS 11de Mesaj Susturma Özelliği!
İlk çıktığı günden bu yana gerek getirdiği yeni özellikleri gerekse birtakım sorunları yüzünden Teknoloji gündemini sıkça meşgul eden iOS 11’in, yeni basit fakat çok işlevsel bir özelliği keşfedildi. Bakalım bu yeni özellik nasıl çalışıyor?
 
 
iOS 11 mesaj susturma özelliği!
 
Kabul edelim, daha önce gerek WhatsApp gerekse Messenger gibi birçok farklı mesajlaşma uygulaması “Uyarıları Susturma” özelliğini kullanıma sunmuştu zaten. Ancak dahili şebeke mesajları üzerinde bu özelliği kullanıma sunan ilk işletim sistemi iOS oldu!
 
 
 
 
Çoğu zaman o stresli ve yoğun ortamdan kaçmak için kullandığımız başlıca yöntemlerden biri olan “Uyarıları Susturma” özelliği, basit olmasına karşın çok işlevsel. Zira iOS 11 ile beraber ister bireysel isterse gurup sohbetleri olsun, tüm mesaj dizinleri için bildirimleri kapatabileceksiniz. Tek yapmanız gereken işlem yapmak istediğiniz sohbet dizinini sola kaydırmak ve "Uyarıları Gizle" özelliğini seçmek.
 
Özellikle can sıkan operatör veya reklam mesajları için birebir olacak olan bu özellik, muhtemelen Android’den önce ilk defa iOS kullanıcıları için sunulmakta. Dolayısıyla artık iOS kullanıcılarını istemeyen kaynaklardan gelen mesajlar bir daha rahatsız edemeyecek.
 
shiftdelete
Etiketler : iOS , iOS 11 , Mesaj , Mesaj Susturma
250114
Bu haberler ilginizi çekebilir