iOS 11.0.2 Yayınlandı!

Apple, iOS 11.0.2 güncellemesini yayınlandı. Peki, iOS 11.0.2'nin içeriğinde neler var? Detaylar haberimizde...
04 Ekim 2017 10:40
iOS 11.0.2 Yayınlandı!
iOS 11 için ikinci güncelleme Apple tarafından bugün yayınlandı. iOS 11.0.2 sürümünün dağıtımına başlayan Apple, beraberin bir takım hatalarla gelen iOS 11’in yayınlanmasından iki hafta sonra çıktı.
 
 
iOS 11.0.2 sürümüyle ne değişiyor?
 
iOS 11 yayınlanmasından sonra gelen ikinci güncelleme ile sürümdeki hatalar gideriliyor. Apple güncelleme için hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler sunuluyor açıklamasını yaparken, güncelleme hem iPhone hem de iPad için düzeltmeler içeriyor.
 
Bununla beraber yeni sürüm iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinde görülen cızırtılı ses sorunu giderilirken güncelleme, S/MIME olarak şifrelenen e-postalardaki eklerin açılmama sorunu ortadan kaldırıyor.
 
 
Ayrıca bazı fotoğrafların gizli kalmasına neden olan sorununda giderildiği güncellemeyi cihazına indirmek ve güncellemek için Ayarlar menüsü üzerinden Genel>Yazılım Güncellemesi sıralamasını takip edebilirsiniz. Ayrıca, iTunes yazılımı üzerinden de güncelleme işlemini hemen gerçekleştirmeniz mümkün.
 
iOS 11’le birlikte Apple yeniden tasarlanan Kilit Ekranı deneyimi, yeni özelleştirilebilir Kontrol Merkezi, yeni Siri sesi ve tasarımı tamamen değişen App Store gibi yenilikler kullanıcılara sunulmuştu.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , güncelleme , iOS 11 , iOS 11.0.2
801128
Bu haberler ilginizi çekebilir