iOS 11 Beta 3 Güncellemesi Çıktı!

Apple, WWDC 2017 etkiliğinde duyurusunu yaptığı iOS 11'in geliştiriciler için Beta 3 güncellemesini yayınlandı. İşte ayrıntılar...
11 Temmuz 2017 10:46
iOS 11 Beta 3 Güncellemesi Çıktı!
Apple, WWDC 2017 etkinliğinde duyurusu gerçekleştirilen ve Eylül ayında kullanıcılar ile buluşacak olan iOS 11 için test sürecine bugün yayınladığı üçüncü beta sürümü ile devam ediyor.
 
Oldukça fazla geliştirme ve yeniliğe ev sahipliği yapan yeni iOS sürümü ile birlikte iPhone ve iPad'lere yeni bir boyut kazandırmak isteyen Apple, iOS 11 Beta 3 sürümünü yayınladı.
 
 
Apple, iOS 11 için test sürecine devam ediyor!
 
385 MB boyutunda bir güncelleme olarak karşımıza çıkan iOS 11 Beta 3 ile birlikte, önceki sürümlerde tespit edilen hataları gideren Apple, daha iyi bir kullanıcı deneyimi için sistem performansında iyileştirmeler sunuyor.
 
 
Sadece 64 bit desteğine sahip olan işlemcileri destekleyen iOS 11 sürümünden iPhone 5, iPhone 5c, iPad 3 ve iPad 4 sahiplerinin yararlanmayacağını tekrar hatırlatmak isteriz.
 
 
Geliştiriciler için yayınlanan iOS 11 Beta 3 güncellemesini yükleyebilmeniz için, cihazınızın UDID kaydının bulunması veya geliştirici profilini yüklemeniz gerekiyor.
 
Yukarıda yer alan linke tıklayarak, bu konuda hazırladığımız rehbere ulaşabilirsiniz. Ancak, test sürümlerinde yer alan hatalar nedeniyle cihazınızın stabil bir şekilde çalışamayacağını unutmamalısınız.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , beta , güncelleme , iOS 11 Beta
832007
Bu haberler ilginizi çekebilir