iOS 10.3'ün Bilinmeyen Bir Özelliği!

Apple, geçtiğimiz günlerde yayınladığı iOS 10.3 güncellemesi ile App Store'a bir özellik ekledi. Peki güncelleme içeriğinde yer almayan bu özellik ne?
29 Mart 2017 12:45
iOS 10.3ün Bilinmeyen Bir Özelliği!
iOS 10.3 güncellemesi ile birlikte App Store çok gerekli bir özellik ile güncelledi. Bu güncelleme ile geliştiriciler, uygulamalarına gelen yorumlara direkt olarak cevap verecek. Bu sayede Apple, kendi içerisinde küçük bir sosyal ağ kurmanın adımlarını atmış oluyor.
 
Kullanıcılar uygulama değerlendirmelerinde; uygulamalarla ilgili sorunları bildiriyor ve bazı işlevleri nasıl kullanacağınıza ilişkin soruların yanı sıra özellikler ve değişiklikler talep ediyor. Geliştiriciler bu yeni özellik ile artık uygulamalarına gelen yorumları cevaplayıp sorunları çok kolay çözebilecek.
 
 
Geliştiriciler, kullanıcıların farklı ülkelerdeki incelemeleri taramak için iTunes Connect uygulamasını kullanacak. Geliştiriciler bir geri bildirim yanıtladığında onay sürecinden geçecek. Onay sürecinin ardından uygulama sayfasında bir 'Geliştirici Yanıtı' etiketi ile birlikte geliştiricinin yorumu yayınlanacak.
 
teknolojioku
300605
Bu haberler ilginizi çekebilir