iOS 10.3 Güncellemesinin Testleri Başlıyor!

iOS 10.3 güncellemesinin testlerine başlayacak. Öyle ki önümüzdeki ay içerisinde bu testlere başlanılacak gibi gözüküyor.
31 Aralık 2016 11:56
iOS 10.3 Güncellemesinin Testleri Başlıyor!
Tedarik zinciri kaynaklarından ve diğer kaynaklardan Apple'ın planlarını dair genellikle doğru bilgiler veren Sonny Dickson'a göre Apple, Ocak ayında iOS 10.3'ün ilk betasını yayınlamaya hazırlanıyor.
 
iOS 10.3'te yenilikler neler?
 
iOS 10'3 ün 10 Ocak'ta test edilmeye başlayacağını söyleyen Dickson'a göre iOS 10.3 ile "Tiyatro Modu" geliyor. Kontrol merkezinde patlamış mısır ikonu ile yer alacak olan bu modun işlevi ile ilgili bir bilgi yok.
 
Geçtiğimiz birkaç ayda, iOS 10.3 yüklü cihazlardan MacRumors'a yapılan ziyaretler düzenli olarak artıyor. Yüzlerce kez yapılan ziyaretler iOS 10.3 için zamanın yaklaştığının habercisi.
 
Apple'ın, donanım güncellemelerine eşlik etmek için geliştirilmiş Apple Kalem desteği gibi bazı yeni iPad'e özgü yazılım özelliklerini geliştirdiği biliniyor. Apple'ın, Mart veya Nisan döneminde güncellenmiş iPad modellerini tanıtacağı iddiaları mevcut. iOS 10.3, bu yeni iPad'lerin habercisi olabilir. iOS 10.3'ün kodları incelendiğinde yeni donanım güncellemeleri hakkında fikir verecektir.
 
shiftdelete
Etiketler : Apple , iOS , iOS 10.3 , Tiyatro Modu , yeni ipad
127098
Bu haberler ilginizi çekebilir