iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple, geliştiriciler için iOS 10.3 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme acaba ne gibi yenlikler sunuyor. Detaylar haberimizde...
21 Şubat 2017 10:47
iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!
Güncellemeler konusunda oldukça hızlı adımlar atmaya devam eden Apple, geçtiğimiz ayın sonuna doğru iOS 10'un üçüncü büyük ara güncellemesi olan iOS 10.3 için ilk beta sürümünü yayınladı.
 
 
Bu ayın ilk haftasında yayınlanan ikinci beta sürümününün üzerinden geçen iki haftalık bir sürenin ardından Apple, bugün iOS 10.3 Beta 3 sürümünü yayınladı.
 
 
 
iOS 10.3 Beta 3 kullanıcılara neler sunuyor?
 
319 MB boyutunda bir güncelleme olan iOS 10.3 Beta 3 ile daha önceki sürümlerde tespit edilen hataları gideren Apple, daha stabil bir işletim sistemi deneyimi sunabilmek için iyileştirmeler sunuyor.
 
 
Ayrıca, iOS 10.3 Beta 3 ile birlikte Ayarlar menüsüne, cihazda kurulu olan bir uygulamanın iOS sürümleri ile olan uyumluluğu hakkında bilgi edinilmesini sağlayan bir bölüm dahil edildi.
 
 
Böylece, kullandığınız uygulama iOS sürümünüz ile uyumlu bir şekilde çalışamıyorsa, bir uyarı ile bundan haberdar olmanız sağlanıyor.
 
iOS 10.3 ile sunulacak olan yenilikler!
 
Kablosuz AirPods kulaklıklar kaybolduğunda kolayca bulabilmeniz için Find My Airpods özelliğini kullanıcılara sunacak olan iOS 10.3, Harita uygulamasına kazandırılan 3D Touch yeteneği ile hava durumu bilgisini harita üzerinden görüntüleyebilmenizi sağlayacak.
 
 
iOS 10.2'de meydana gelen hataların giderildiği ve sistem performansında iyileştirmelerin yapıldığı iOS 10.3, güncellenen Posta uygulaması ile yaşanan donma sorunlarını ortadan kaldıracak.
 
iOS 10.3 Beta 3 nasıl yüklenir?
 
Geliştiriciler için yayınlanan iOS 10.3 Beta 3 güncellemesini yükleyebilmeniz için, cihazınızın UDID kaydının bulunması gerekiyor.
 
Apple'ın geliştirici programına kayıtlı iseniz, doğrudan Ayarlar >Genel > Yazılım Güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.
 
shiftdelete
585601
Bu haberler ilginizi çekebilir