Instagram'dan Yeni Özellik!

En yaygın sosyal medya platformlarından biri olan Instagram yeni özelliğini duyurdu. Bu özelliği Snapchat'ten bir farkı kalmayacak gibi.
12 Nisan 2017 09:07
Instagramdan Yeni Özellik!
Instagram, son zamanlarda sunduğu yenilikler ile konuşulmaya devam ediliyor. Bugün yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte Instagram, Snapchat'ten bir farkı kalmadı.
 
Instagram, yeni özelliği ile dikkat çekiyor!
 
Her yeni özelliği ile rakibi Snapchat'in ayağını kaydırmayı planlayan Instagram yetkilileri, bugün sunduğu güncelleme ile birlikte Snapchat'i, Snapchat yapan özelliği de popüler sosyal medya platformuna eklenmiş oldu.
 
 
Snapchat'in popülerliğini azaltmak için elinden geleni yapmaya çalışan Zuckerberg, kolay pes etmiyor. 
 
Bugün gelen yeni özellikle ile birlikte Instagram üzerinden arkadaşlarınıza, izledikten sonra kaybolan fotoğraf ve videolar atabileceksiniz.
 
Hatırlayacağınız üzere yetkililer Kasım ayından beri, Direk Mesaj üzerinden kaybolan fotoğraf ve videolar atmamıza olanak sağlamışlardı. Fakat üst barda bulanan sohbet boloncukları kullanıcılarının kafasında karışıklığa neden olduğu için bu özellik kullanıcılar tarafından pek tercih edilmemişti.
 
Bugün ise gelen yeni özellikle birlikte, Snapchat'in sevilen özelliği Instagram'a geldi. Böylelikle arkadaşlarınızla, Direk Mesaj üzerinden, izlenince kaybolan fotoğraf ve videolarla eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.
 
Son zamanlarda gelen yeni özellikleri ile birlikte rakibinin popülerliğini oldukça azaltan Instagram, hız kesmeden yoluna devam ediyor. Bakalım, ilerleyen günlerde bizi ne gibi yenilikler bekliyor?
 
 
 
 
shiftdelete
270066
Bu haberler ilginizi çekebilir