Instagram'dan Bir Yenilik De DM Özelliğine!

Instagram, iOS ve Android platformda DM bölümüne yeni özellik getiriyor. İşte yeni özelliğin ayrıntıları...
18 Ağustos 2017 11:46
Instagramdan Bir Yenilik De DM Özelliğine!
Kullanıcısı 700 milyondan fazla olan dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım ağı olan Instagram, büyüme ivmesini devam ettirmek ve kullanıcılarına daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunmak için her geçen gün farklı bir özellik ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.
 
Instagram bugün, iOS ve Android uygulamalarında DM karışıklığını giderecek olan yeni bir özellik geliştirdiğini duyurdu. Kullanıcılar kendi fotoğraflarına, videolarına veya DM'lerine gönderilen fotoğraflara, videolara ve yeniden paylaşılan yayınlara zaten cevap verebilir, yeni gelecek özellik ile cevap verdikleri gönderilerin bir çıkartması otomatik olarak cevaplarında görünecek.
 
Yeni özellik neleri değiştirecek?
 
Çıkartmayı gönderinizin üzerinde istediğiniz yere yerleştirebilir, üzerinde doodle yapabilir veya ekstra çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Instagram üzerinden birisine bir şeyler gönderdiğini unutan kişiler için, özellikle geri gelen yanıt birkaç saat sonra ise bu özellik hatırlatıcı olmak konusunda yardımcı olabilir.
 
 
 
 
Instagram'ın cevabı içerik ile üst üste koyma özelliği, öykülerin aksine, oluşabilecek yanlış iletişimden özgün bir çözüm ile kaçınmanızı sağlayacak.
 
shiftdelete
868016
Bu haberler ilginizi çekebilir