Instagram'da Birden Fazla Profili Aynı Anda Kullanın

Instagram'ın bir süredir test ettiği çoklu profil desteği artık resmi olarak güncelleme şeklinde dağıtılmaya başlandı. İlk olarak iOS platformuna gelen olan bu özelliğin ayrıntıları haberimizde...
09 Şubat 2016 15:53
Instagramda Birden Fazla Profili Aynı Anda Kullanın
Birden fazla hesabı bulunan veya sürekli hesap değiştirmek zorunda kalan Instagram kullanıcılarını sevindirecek bir özellik geliyor. Instagram'ın resmi Twitter hesabından atılan bir tweete göre, Instagram uygulaması bu hafta başından itibaren artık çoklu kullanıcıyı desteklemeye başladı.
 
İnternet dünyasının en popüler fotoğraf paylaşma uygulamasının yeni özelliği şimdilik sadece iOS kullanıcıları için aktif oldu. Bu özellik sayesinde kullanıcılar birden fazla Instagram hesabını yönetebilecek ve hesaplar arasında anlık olarak geçiş sağlayabilecek.
 
 

 
 
Nasıl Yapılır?
 
Kullanmak için ise Instagram'daki Profil bölümüne geçip sağ üstteki üç nokta ile gösterilen Ayarlar bölümünden en altta bulunan "Arama Geçmişlerini Sil" yazısının altında "Hesap Ekle" kısmı göreceksiniz. Buradan gelecek açılış ekranı ile kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak yeni profilinizi ekleyebilirsiniz.
 
Daha sonra profil kısmında kullanıcı adınızın üstüne tıkladığınızda eklediğiniz profil görünecek ve buradan kolaylıkla geçiş yapabilir, daha fazla profil de ekleyebilir durumda olacaksınız.
shiftdelete
296669
Bu haberler ilginizi çekebilir