Instagram'a Vine Benzeri Özellik Geldi

Akıllı telefonların en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, bugün kullanıma sunduğu yeni güncellemesiyle Vine’a benzer bir şekilde videolarını sonsuz döngüde göstermeye başladı.
06 Şubat 2015 14:29
Instagrama Vine Benzeri Özellik Geldi
Fotoğraf paylaşımı kadar video kullanımını da artırmayı hedefleyen Instagram, Hyperlapse özelliğinin ardından şimdi de videolarda sonsuz döngü özelliğini devreye soktu. Bu sayede maksimum 15 saniye paylaşılan videolar durdurulmadığı takdirde yedi saniyelik video paylaşım uygulaması Vine’daki gibi kendini durmadan yeniden başlatacak.
 
 
Yeni güncellemeye şikayetler
 
Öte yandan yeni güncellemeyle uygulama içinde takılma sorunları yaşayan Instagram kullanıcıları, bu şikayetlerini Twitter üzerinden uygulama yetkililerine iletti. Instagram’ın kurucularından Mike Krieger, sorun üzerinde çalıştıklarını ve en kısa sürede söz konusu problemi düzelteceklerini duyurdu.
637821
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Messenger, Yeni Güncellemeye Kavuştu!

  Facebook Messenger'a yeni birgüncelleme geldi. İşte yeni güncelleme ile gelen değişiklikler...
 • Snapchatten Bir yenilik Daha!

  Snapchat'ten Bir yenilik Daha!

  Instagram'ın Snapchat'ten kopyaladığı özelliklerini son zamanlarda duymaya başlamıştık. Ancak bu sefer Snapchat'ten beklenmedik bir hamle geldi ve Snapchat, Instagram'ın özelliğini kopyaladı!
 • Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook Yorumlara Yenilik Geliyor!

  Facebook, yeniliklere doymuyor. Facebook, Messenger'a eklemiş olduğu duygu ifadelerini şimdi de yorumlara eklemeye hazırlanıyor. Beğen butonunun alternatifi olan ifadeler hızla yayılıyor.
 • Twitterda Canlı Yayın Dönemi!

  Twitter'da Canlı Yayın Dönemi!

  En popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter'a yeni bir özellik daha geliyor. Yeni özellik ile artık 7/24 canlı yayın yapılacak!
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!

  Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!

  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri, mesajlarınızı isterseniz sesli okuyabilecek.
 • Twitterda Emoji Dönemi!

  Twitter'da Emoji Dönemi!

  Emojiler, artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Öyle ki duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken emoji kullanmaktan vazgeçemiyoruz. Twitter'da artık aramalarda emoji kullanılabilecek.
 • Facebook Messenger Lite Arık Türkiyede Kullanımda!

  Facebook Messenger Lite Arık Türkiye'de Kullanımda!

  Facebook'un Messenger Lite artık Türkiye'de. Merakla bekleyenler için Android platformuna özel olan Messenger Lite uygulaması bugün Türkiye'de kullanıma sunuldu.
 • İnstagrama Neden Giriş Yapılamıyor?

  İnstagram'a Neden Giriş Yapılamıyor?

  Sosyal medya uygulamaları arasında en popülerlerinden biri olan Instagram'a giriş yapılamıyor. İşte detaylar...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama