Instagram'a Vine Benzeri Özellik Geldi

Akıllı telefonların en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram, bugün kullanıma sunduğu yeni güncellemesiyle Vine’a benzer bir şekilde videolarını sonsuz döngüde göstermeye başladı.
06 Şubat 2015 14:29
Instagrama Vine Benzeri Özellik Geldi
Fotoğraf paylaşımı kadar video kullanımını da artırmayı hedefleyen Instagram, Hyperlapse özelliğinin ardından şimdi de videolarda sonsuz döngü özelliğini devreye soktu. Bu sayede maksimum 15 saniye paylaşılan videolar durdurulmadığı takdirde yedi saniyelik video paylaşım uygulaması Vine’daki gibi kendini durmadan yeniden başlatacak.
 
 
Yeni güncellemeye şikayetler
 
Öte yandan yeni güncellemeyle uygulama içinde takılma sorunları yaşayan Instagram kullanıcıları, bu şikayetlerini Twitter üzerinden uygulama yetkililerine iletti. Instagram’ın kurucularından Mike Krieger, sorun üzerinde çalıştıklarını ve en kısa sürede söz konusu problemi düzelteceklerini duyurdu.
598408
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Instagramdan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram'dan Restoranlarda Rezervasyon!

  Instagram artık sadece fotoğrafların paylaşıldığı alan olmaktan çıkıp, bambaşka bir platforma dönüştü. Şimdi de Instagram'da rezervasyon dönemi başlıyor.
 • Messenger Day Çıktı!

  Messenger Day Çıktı!

  Facebook'un bir süre önce denemeye başladığı Snapchat Hikayeler benzeri yeni denemesi olan Facebook Messenger Day, bugünden itibaren kullanılmaya başlanacak.
 • Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Facebook, Sanal Gerçeklik Uygulaması 360 Duyurdu!

  Sanal gerçekliğe büyük yatırımlar yapan Facebook, Facebook 360 adındaki ilk sanal gerçeklik uygulamasını duyurdu. İşte ayrıntıları...
 • Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter Uygulamasına Yeni Özellik!

  Twitter, iOS cihazları için uygulamasını, kullanıcıların iPhone veya iPad’de kullandığı depolama alanı miktarında daha fazla kontrole sahip olmasını sağlayan küçük ama önemli bir özelliği ekleyerek bugün 6.73.1 sürümüne yükseltti.
 • WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  WhatsApp "Durum" Geri Geliyor!

  En popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp, durum özelliğini geçtiğimiz günlerde kaldırmıştı. Görünen o ki durum özelliği geri gelecek!
 • Facebooka Dislike İşareti Geldi!

  Facebook'a Dislike İşareti Geldi!

  Facebook, kullanıcılarını sevindirecek bir haber verdi. Peki Facebook, uzun süredir konuşulan bu özelliği ne zaman kullanıma sunacak?
 • Facebooka Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook'a Yeni Özellik Geliyor!

  Facebook, yeni uygulamasını çıkarmaya hazırlanıyor. City Guides, adı verilen bu uygulama, adından söz ettirecek gibi görünüyor.
 • Snapchat Halka Arz Edildi!

  Snapchat Halka Arz Edildi!

  Snapchat'i oluşturan Snap adlı şirketin ilk halka arzında hisse başına değeri yüzde 51 prim yaptı. Piyasa değeri yaklaşık 36 milyar dolara ulaşan şirket Twitter'ı geride bıraktı.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama