Instagram'a Çoklu Hesap Desteği Geliyor

Instagram, çoklu hesap desteğine sonunda kavuşuyor. Henüz test aşamasında olan özellik ile ilgili tüm detaylar haberimizde...
28 Kasım 2015 17:18
Instagrama Çoklu Hesap Desteği Geliyor
Fotoğraf ve video paylaşma platformlarından birisi olan Instagram, birden fazla hesap kullanan kullanıcıları sevindirecek. Daha öncesinde Twitter'da gördüğümüz çoklu hesap yönetimi özelliği için çalışmalarını devam ettiren Instagram, Beta programı ile bu özelliği sunmata başladı.
 
Instagram çoklu hesap özelliğini şimdilik sadece test kullanıcıları kullanabiliyor. Fakat bu özelliğe erken sahip olmak isteyen kullanıcılar, bu programa katılıp özelliği test edebilirler. Özellikle Instagram üzerinden birden fazla hesap yöneten kişileri sevindirecek olan bu özellik, ilk etap da Android ve iOS kullanıcıları için sunulacak.
 
 
Instagram Test kullanıcısı olabilmek için yukarı verdiğimiz link'e tıklayarak, hesabınızı tanımlatmanız gerekiyor. Açılan sayfada Become a Tester yazan yerin yanındaki link'e tıklayarak test kullanıcıları arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra bir kaç saat içerisinde yeni güncelleme gelecek. Gelen güncelleme ile artık Instagram uygulamasında birden fazla hesabınızı aynı anda kullanabileceksiniz.
 
shiftdelete
543214
Bu haberler ilginizi çekebilir