Instagram Hesabı Nasıl Silinir?

Instagram hesabı nasıl tamamen silinir? Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagramdan hesabınızı tamamen nasıl silmeniz gerektiği haberimizde. İşte Instagram hesabı silme detayları…
25 Şubat 2015 20:17
Instagram Hesabı Nasıl Silinir?
ğer Instagram hesabımı tamamen nasıl silerim diye soruyorsanız tam yerine geldiniz. İşte Instagram hesabı nasıl silinir, tüm detayları…
 
 
Aslında çok basit. İlk önce size silmeden önce fotoğraflarınızın tamamen kaybolacağını hatırlatalım. Instagram fotoğraflarınızı indirmek için ayviv738text tıklayarak ilgili haberimize gidebilirsiniz.
 
Silme işlemi için bu bağlantıya tıklayın. Eğer oturumunuz açık değilse giriş yaptıktan sonra tekrar bağlantıya tıklayın. 
 
 
 
 
Daha sonra "Gitmeden önce lütfen bize nedenini söyle" bölümünün yanındaki kutucuktan, hesabınızı neden silmek istediğinizi seçin. Bu aşamadan sonra sonra, hesabınızı sileceğiniz asıl bölüm açılacak.
 
 
 
 
Bu bölümde önce şifrenizi girin, daha sonra kırmızı renkli "Hesabımı Kalıcı Olarak Kapat" yazan butona tıklayın. Böylece hesabını tamamen silinmiş olur.
 
Hatırlatma: Sildiğiniz kullanıcı adını bir daha kullanmanız mümkün değil.
 
yknnr275text
251536
Bu haberler ilginizi çekebilir