Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram hesabınızı silmeden, geçici olarak nasıl kapatabilir ya da dondurabilirsiniz? Dondurduğunuzda neler ile karşılaşırsınız? Adım adım tüm detaylar haberimizde...
14 Ocak 2016 10:03
Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?
Ücretsiz fotoğraf paylaşma imkanını sunan Instagram, Ekim 2010'da kurulduğunda, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram'ın da dahil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma olanağı da sağladı.
 
Peki, Instagram hesabınızı tamamen silmek yerine geçici olarak da kapatabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gerekenler oldukça basit. Öncelikle hesabınızı geçici olarak kapattığınızda neler olur bundan bahsedelim.
 
Hesabınızı geçici olarak kapattığınızda hesabınız ile fotoğraflarınız, yorumlarınız ve beğenmeleriniz, tekrar giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirene kadar gizlenir ancak silinmez
 
Instagram hesabınızı, Instagram uygulaması içerisinden geçici olarak kapatamıyorsunuz. Bir mobil tarayıcı veya bilgisayarınızdan instagram.com adresine girişinizi yapın.
 
Ardından sağ üst köşede yer alan kullanıcı adınıza tıklayın ve Profil Düzenle’yi seçin.
 
Sağ altta bulunan Hesabımı geçici olarak kapat'a tıklayın ve yönergeleri izleyin.
 
 
Hesap dondurma işlemini 7 gün içerisinde bir kez yapabilirsiniz. Dondurduğunuz hesabı da anında geri açamıyorsunuz, 3 saat kadar beklemeniz gerekiyor. Hesabınızı tekrar aktif hale getirdiğinizde fotoğraflarınız hemen gelmeyebilir veya eksik gelmiş olabilir. Telaşa kapılmayın, fotoğraflarınız bir süre sonra geri gelecektir.
shiftdelete
2812
Bu haberler ilginizi çekebilir