Instagram Fotoğraflarını Nasıl İndirebiliriz?

Ünlü fotoğraf paylaşım platformu Instagram’dan fotoğraflarımızı nasıl indirebiliriz? Instagram hesabımızından fotoğraf arşivimizi nasıl indireceimizin cevabı haberimizde…
25 Şubat 2015 20:12
Instagram Fotoğraflarını Nasıl İndirebiliriz?
Ünlü fotoğraf paylaşım platformu Instagram’da bir çok fotoğrafımız bulunmakta ve bunların sayısı her geçen gün de artmakta. Peki bu fotoğraflarımızı nasıl indirebiliriz? İşte Instagram fotoğraf arşivinizi nasıl indirebileceğinizin cevabı…
 
Bu işlem için kullanmamız gereken sadece ”Instaport” uygulması. Instaport.me adresinden erişilen web tabanlı uygulama, Instagram fotoğraf arşivinizi kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmenizi sağlıyor.
 
İlk önce Instagram hesabınıza giriş yapın. Daha sonra Instagram'da bulunan fotoğraflardan hangilerini indirmek istediğinizi seçin.
 
 
‘Tüm Fotoğraflar’ seçeneğinin yanı sıra eklenme tarihi, tarih aralığı, beğenilme durumu ve etikete göre de indirmek istediğiniz içeriği filtre edebilirsiniz.
 
 
Son olarak "Donate & Download" seçeneği ile yazılım ekibine bağışta bulunabilirsiniz. Eğer bağışta bulunmakta istemiyorsanız da  "Only Download" seçeneğine tıklayın ve tüm fotoğraflarınızı indirin.
 
266590
Bu haberler ilginizi çekebilir