Instagram, Canlı Yayına Yeni Özellik Ekledi!

Instagram, yeni özellikleri kullanıcılarına sunmaya devam ediyor. Şimdi ise canlı yayın özelliğine yenilikler getirdi. İşte ayrıntıları...
21 Eylül 2017 22:40
Instagram, Canlı Yayına Yeni Özellik Ekledi!
Dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım ağı olan Instagram, geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşturduğu canlı yayın özelliğini daha işlevsel bir hale getirebilmek için yenilikler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.
 
Mark Zuckerberg'in açıkladığı son verilere göre 700 milyondan fazla aktif kullanıcıya ev sahipliği yapan Instagram, kullanıcılara sunduğu filtreleri canlı yayın özelliği ile harmanladı.
 
Instagram yüz filtreleri canlı yayına dahil edildi!
 
Bir süredir uygulama içerisinde yer alan yüz filtrelerinin artık canlı yayınlar sırasında kullanılabileceğini açıklayan Instagram, yayın öncesinde veya yayın sırasında sağ alt köşede bulunan yüz simgesine tıklayarak kullanıcıların istediği filtreyi aktif edebildiğini belirtiyor.
 
 
 
 
Bu özelliğin tüm kullanıcılara ulaşabilmesi için önümüzdeki günlerde yeni bir güncelleme yayınlanacağını açıklayan Instagram yetkilileri, canlı yayın için yeni güneş gözlüğü yüz filtresi gibi yenilikler ile kullanıcıların karşısına çıkacaklarını ifade ediyor.
 
shiftdelete
464840
Bu haberler ilginizi çekebilir