İmparator Geliyor!

Samsung'un yeni telefonu imparator geliyor. Samsung, Galaxy Note 8 Emperor Edition çıkaracağı iddia ediliyor!
26 Temmuz 2017 23:49
İmparator Geliyor!
Samsung tarafından oldukça üst seviye özelliklere sahip bir Galaxy Note 8 varyasyonunun test edildiği ortaya çıktı. Galaxy Note 8 Emperor Edition (İmparator Sürümü) hangi farklara mı sahip?
 
Galaxy Note 8 Emperor Edition mı geliyor?
 
Ortaya çıkan son bilgilere göre, Güney Kore’de satışa sunulacağı tahmin edilen Galaxy Note 8 Emperor Edition, 6 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile birlikte sunulacak. Hatta ilk başta model için 8 GB RAM’den bile söz edilmiş olduğunu not olarak düşelim. Temel modelinse 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olası beklenmekte. Ek olarak modelin Geceyarısı Siyahı, Orkide Grisi ve Derin Mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olacağı da bilgiler arasında yer alıyor. Tabii ki bu özel sürüm başka farklılıklara da sahip olabilir.
 
 
 
 
6.3 inç Sonsuz Ekran, Exynos 8895 veya Snapdragon 835 işlemci, 3300 mAh batarya, çift arka kamera, Samsung Experience’ın son sürümüne sahip Android 7.1.1 Nougat mobil işletim sistemi Galaxy Note 8 modelinin beklenen özellikleri arasında yer alıyor.
 
 
Bu arada Galaxy Note 8’in bugüne kadarki en pahalı Galaxy Note modeli olabileceğinin söylendiğini de belirtmemiz gerek. Hele bir de 256 GB depolama alanlı bir Emperor Edition ne kadardan satılır oldukça merak ediyoruz.
 
shiftdelete
568208
Bu haberler ilginizi çekebilir