İlginç Tasarımıyla Asus GX700 Oyuncu Bilgisayarı

Asus ilginç tasarıma sahip GX700 oyuncu dizüstü bilgisayarını tanıttı. Tüm detaylar haberimizde...
04 Eylül 2015 13:47
İlginç Tasarımıyla Asus GX700 Oyuncu Bilgisayarı
Almanya Berlin'de düzenlenen IFA 2015, şüphesiz ki en iddialı cihazların tanıtımına ev sahipliği yapıyor. Oldukça ilgi çekici ürünler tanıtılırken Asus'da oyuncuları kendisine çekecek oldukça iddialı yeni bir dizüstü bilgisayar tanıttı.
 
 
 
Masaüstü Bilgisayarlarla Rekabet Edecek GX700!
 
Bünyesinde harici bir soğutma ünitesi barındıran Asus GX700, bir çok masaüstü bilgisayardan daha iyi bir performansa sahip. Standart oyuncu dizüstü bilgisayarları ile aşağı yukarı aynı özelliklere sahip olan GX700'ü onlardan ayıran ise harici soğutma ünitesi.
 
 
Cihazın hemen arkasına monte edilen bir kutu içerisinde yer alan kapalı devre sıvı soğutma sistemi, bilgisayarını en ağır yük altında bile serin çalışmasını sağlıyor. Peki ben bu bilgisayarı nasıl taşıyacağım diye soruyorsanız, bu bölümü bilgisayardan ayırmakta mümkün.
 
Asus yeni bilgisayarı hakkında ne bilgileri ise henüz vermiyor. 17.3 inç büyüklüğünde 3840x2160 piksel çözünürlük sunacak olan GX700, K serisi Skylake işlemci kullanacak ve Overclock yapma imkanı sunacak.
 
 
Piyasa çıktığında ise Nvidia GeForce GTX ekran kartı kullanacağı belirtilen modelin piyasaya çıkış tarihi içinse yıl sonu işaret ediliyor.
shiftdelete
5638
Bu haberler ilginizi çekebilir