Huawei'nin Yeni Akıllı Saati Tanıtıldı!

Huawei yeni nesil akıllı saatini Mobil Dünya Kongresi 2017'de Barcelona'da tanıttı. Peki Huawei Watch 2 özellikleri ve fiyatı neler?
26 Şubat 2017 20:00
Huaweinin Yeni Akıllı Saati Tanıtıldı!
Huawei Watch 2 şirket tarafından tanıtılan yeni akıllı saat modeli oldu. İlk versiyondan 2 yıl sonra tanıtılan Huawei Watch 2 bakalım bizlere neler sunuyor?
 
Huawei Watch 2 özellikleri ve fiyatı
 
Huawei, Barselona'da düzenenlenen MWC 17'de yeni nesil akıllı saati Huawei Watch 2'yi görücüye çıkarttı. Cihazın ilk göze çarpan özelliği ise 4G bağlantı desteği ve SIM/eSIM desteği oldu. Bu sayede cihazın akıllı fonksiyonlarına ulaşabilmeniz için telefona ihtiyacınız olmayacak.
 
 
Watch 2, 13 inç boyutunda 390x390 çözünürlük değerine sahip ekran ile geliyor. 4 GB depolama alanı ve 420 mAh batarya da diğer göze çarpan özellikler arasında. Huawei Watch 2 tam şarj edildiğinde size 2 günlük bir kullanım sunacak. Eğer Training moda geçerseniz de bu batarya ömrü 10 saate inecek. 
 
Snapdragon Wear 2100'den gücünü alacak olan Watch 2, Android Wear 2 işletim sistemi ile çalışacak.
 
Huawei Watch 2 Şubat ayı bitmeden, İspanya, Fransa, Portekiz, Almanya, İtalya ve Çin'de satışa çıkıyor. Cihaz, Amerika ve Avrupa'nın diğer bölgeleri içinse Nisan ayında çıkacak. Huawei Watch 2 fiyatı ise 320 dolar olacak. Elbette bu fiyat sizin seçimlerinize göre yükseltilebilecek.
 
shiftdelete
656608
Bu haberler ilginizi çekebilir