Huawei'den P9 İle İlgili Açıklama!

Huawei, P9 modelinde de Android 7.0 Nougat güncellemesinin olacağını açıkladı. Peki ne zaman Android 7.0 Nougat güncelleme için hazır olacak?
03 Mart 2017 13:46
Huaweiden P9 İle İlgili Açıklama!
Dün sona eren Mobil Dünya Kongresi'nde en çok konuşulan akıllı telefonlardan birisi de, Huawei'nin üstün kamera yetenekleri ile dikkat çekmeyi başaran yeni amiral gemisi Huawei P10 oldu.
 
Kısa bir süre sonra inceleme videosunu yayınlayacağımız Huawei P10'u bir kenara bıraktığımızda, kullanıcıların şikayetçi oldukları bir konu var.
 
 
Geçtiğimiz yıl kullanıcılar ile buluşan amiral gemilerinden Huawei P9, Nougat güncellemesini almadığı için halen Android Marshmallow ile çalışıyor.
 
Huawei P9 için Android 7.0 Nougat bu ay yayınlanıyor!
 
Huawei P9 modeli için Android Nougat güncellemesini en kısa sürede yayınlayacağını açıklayan Huawei, yaşanan aksaklıklar nedeniyle geçtiğimiz yıl Aralık ayında sadece Çin’de yayınladığı güncellemeyi, 2017 yılının başında dünya genelinde bulunan cihazlar ile buluşturacağını açıklamıştı.
 
 
2017 yılının ilk haftalarında güncelleme konusunda bir hareketlilik yaşanmaması ile birlikte, Huawei'den açıklamanın gelmesi gecikmedi.
 
Huawei P9 için güncellemenin yılın ilk çeyreğinde yayınlanacağına dair bir açıklama yapıldı.
 
İçerisinde bulunduğumuz Mart ayı ilk çeyreğin sonu olduğu için, Huawei P9 kullanıcıları herhangi bir aksaklık yaşanmazsa en geç üç hafta içerisinde Android 7.0 Nougat'a kavuşacaklar.
 
 
Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte yeni EMUI 5.0 arayüzüne geçiş yapacak olan Huawei P9'un güncelleme sonrasında, rakiplerine karşı daha iyi bir alternatif olması bekleniyor.
 
 
 
shiftdelete
876832
Bu haberler ilginizi çekebilir