Huawei'den Akıllı Telefonlar İçin Kamera!

Çin'nin akıllı telefon üren devi Huawei, 360 derece fotoğraf ve video çekimi yapabilen kamera üretti. Honor VR adını verdiği kamera hakkında bilmeniz gerekenler...
23 Şubat 2017 09:13
Huaweiden Akıllı Telefonlar İçin Kamera!
Son günlerde oldukça hızlı adımlar atmaya başlayan Huawei, dün Honor Lite modelinin yanı sıra sahip olduğu üst seviye teknik özellikler ile kullanıcıların ilgisini çekmeyi başaran Honor V9 modelinin duyurusunu gerçekleştirdi.
 
Mobil Dünya Kongresi'nde yeni amiral gemisi modelleri Huawei P10 ve P10 Plus'ın duyurusunu gerçekleştirmeye hazırlanan Huawei, bu kez kullanıcıların karşısına 360 derece çekim yapabilen bir kamera ile çıktı.
 
 
Huawei Honor VR kullanıcılara neler sunuyor?
 
Sanal gerçeklik Teknolojisinin yaygınlaşması ve sosyal medya platformlarının 360 derece fotoğraf ve videolara destek sunmaya başlaması ile birlikte, VR kameralara olan ihtiyaç arttı.
 
Huawei'nin MWC 2017 öncesinde duyurusunu gerçekleştirdiği Honor VR, Insta360 ile ortaklaşa geliştirilmiş bir kamera.
 
 
Oldukça kompakt yapısının yanı sıra üzerinde yer alan klips sayesinde akıllı telefonların 3.5 mm jack girişine sabitlenebilen Honor VR, 360 derece fotoğraf ve video çekimi yapabiliyor.
 
Kamera hakkında diğer detayları MWC 2017 etkinliğine saklayan Huawei, cihazın fiyatı ve teknik özellikleri hakkında açıklama yapmaktan kaçındı.
 
 
shiftdelete
900787
Bu haberler ilginizi çekebilir