Huawei Watch 2'nin Görüntüleri Sızdı!

Huawei'nin yeni akıllı saati Huawei Watch 2'nin görselleri sızdırıldı. Görünüşe bakılırsa Huawei akıllı saat pazarında adından söz ettirecek!
24 Şubat 2017 07:55
Huawei Watch 2nin Görüntüleri Sızdı!
Huawei'nin giyilebilir Teknoloji alanında gerçekleştirdiği şimdilik son hamle olan akıllı saat Huawei Watch 2'nin görüntüleri de ortaya çıktı. Firma klasik saat tasarımından, genelde görmeye alıştığımız sportif tasarıma keskin bir geçiş yapmış durumda.
 
Huawei insanları spor yapmaya davet ediyor!
 
Yayımlanan çizim görüntülerin gerçek olduğu söylenebilir. Bunun sebebi de Huawei'nin geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım videosunu yayımlaması ve bu video ile yayımlanan görselde bir koşucunun yer alması. Akıllı saat ilk kez böyle tanıtılmıştı ve tasarımın spora kayacağı o günden tahmin edilebiliyordu.
 
 
Ayrıca geçtiğimiz Ocak ayında gelen haberlerde de akıllı saatin tasarımının değişeceği ve artık daha sportif bir görünüme sahip olacağı iddia edilmişti.
 
 
Huawei Watch 2 yukarıdaki görsellerde de görebileceğiniz üzere en az üç farklı renk seçeneğiyle birlikte satışa sunulacak ve içerisinde Android Wear 2.0 yüklü olacak. Huawei, yeni akıllı saatini 27 Şubat tarihinde başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtacak. Huawei Watch 2'nin yanında P10 ve P10 Plus isimli yeni amiral gemileri de ilk kez halkın beğenisine sunulacak.
 
shiftdelete
29587
Bu haberler ilginizi çekebilir