Huawei P11 Plus, Gün Yüzüne Çıktı!

Huawei'nin yeni telefonu Huawei P11 Plus canlı canlı görüntülendi. İşte P11 Plus'ın o görüntüleri...
20 Kasım 2017 10:19
Huawei P11 Plus, Gün Yüzüne Çıktı!
Huawei P11 Plus ince çerçevelere rağmen parmak izi sensörünü arkaya taşımadı
 
Yeni üretilen akıllı telefonların vazgeçilmez özelliği olarak gösterilen yüksek ekran kasa oranı beraberinde bazı sorunları da getirdi. Bunlardan biriside parmak izi sensörüne artık ön tarafta yer kalmamış oluşuydu.
 
 
Ekrana entegre edilmeye çalışılan parmak izi sensörü henüz istenilen verimi sağlayamamışken, Huawei yeni modelinde hem ince çerçeveleri hem de parmak izi sensörünü ön tarafta tutmayı başardı.
 
Her ne kadar tartışmaya açık bir konu olsa da ön tarafta daha kullanışlı olan parmak izi sensörü, Huawei P11 Plus olduğu iddia edilen modelde ön tarafta konumlandırılmış. Üst tarafta ise ön kamera, ahize ve sensörlere yer verilmiş.
 
 
Arka tarafa baktığımızda iPhone 7 Plus vari bir tasarım bizleri karşılarken çift kamera, u biçimindeki anten çizgileri ve “Auroro” yazısı dikkat çekiyor. İddia edilenlere göre bu model Huawei Nova serisine de ait olabilir.
 
USB Type C kullanılan modelde kulaklık girişinden de vazgeçilmemiş. Teknik özellikleri hakkında henüz bir bilgi bulunmazken modelin üst tarafında da IR blaster benzeri bir nokta da yer alıyor.
 
shiftdelete
522947
Bu haberler ilginizi çekebilir