Huawei P10'nun Reklam Filmi!

MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
20 Şubat 2017 17:50
Huawei P10nun Reklam Filmi!
Mobil Dünya Kongresi 2017'nin gerçekleşmesine bir haftadan kısa bir süre kaldı ve artık firmalar da tanıtacakları cihazların reklamlarını yapmaya başladı. Bu firmalardan biri de Huawei ve P10 ile P10 Plus modellerinin Mobil Dünya Kongres'inde tanıtılacağını hatırlatmak istiyor gibi görünüyorlar.
 
 
Zira yayımladıkları reklam hiçbir şekilde cihazların görüntüsünü içermiyor. Yalnızca özelliklerini kaba tabirle ipuçları vererek anlatmaya çalışıyor. İsterseniz önce reklamla sizleri başbaşa bırakalım, ardından da cihazın bugüne dek sızdırılan tüm bilgilerini bir kez daha inceleyelim.
 
 
Huawei P10 ve P10 Plus hakkında tüm bilinenler
 
Huawei P10 ve P10 Plus'ın en önemli ortak özellikleri 12 MP'lik ana kameraları ve ikisinin de 5.5 inç'lik 1440x2560 çözünürlüğe sahip ekranla birlikte üretilecek olması. Ayrıca Kirin 960 çipsetli sekiz çekirdekli işlemcilere ve Mali G71 MP8 grafik işlemcisine sahip olacaklar.
 
 
Aralarındaki en önemli fark ise P10 Plus'ın eğimli kenarlara sahip bir ekranla satışa sunulacak olduğu iddiaları da ortalıkta dolaşıyor. P10 ise standart düz bir ekran ile üretilecek.
 
Son olarak da bir süredir ortalıkta gördüğümüz reklamlardan dolayı iki cihazın da alışılmışın dışında renklere sahip olacağı kesin gibi. Zaten az önce izlediğiniz reklamda da mor, yeşil, altın ve mavi renkler yer alıyor.
 
shiftdelete
76917
Bu haberler ilginizi çekebilir