Huawei Mate 10'un Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Huawei, Twitter hesabından Mate 10'un çıkış tarihini gösteren bir görsel paylaştı. Ayrıca resimden Huawei Mate 10'un dikey çift kameraya sahip olduğu anlaşılıyor.
25 Ağustos 2017 09:44
Huawei Mate 10un Çıkış Tarihi Belli Oldu!
Akıllı telefon pazarında amiral gemisi yarışına bu yıl P10 ve P10 Plus modelleri ile dahil olan Huawei'nin yeni amiral gemisi modeli Mate 10 hakkında her geçen gün yeni bir detay ortaya çıkmaya devam ediyor.
 
Bu yıl Android platformu içerisinde tanıtılacak son amiral gemisi olması beklenen Huawei Mate 10, 16 Ekim'de Münih'te düzenlenecek olan ve SDN ekibi olarak yerinde takip edeceğimiz bir etkinlikle resmiyet kazanacak.
 
Bu kapsamda Mate 10 modeli için hazırlanılan ilk tanıtım videosunu geçtiğimiz günlerde Youtube kanalında yayınlayan Huawei, bu kez Twitter hesabı üzerinden bir görsel paylaştı.
 
Huawei Mate 10 modelinin tanıtım tarihi açıklandı!
 
Twitter'da HuaweiMobileAu hesabı tarafından yapılan paylaşımda, ' Çift kamera ailesine hoş geldiniz ' başlığı altında Huawei'nin çift arka kameraya sahip olan akıllı telefonları ve çıkış tarihleri gösteriliyor.
 
 
 
 
Siyah renklerin hakim olduğu bir tasarım ve 16 Ekim tarihi ile Mate 10'un işaret edilmesi oldukça dikkat çekerken, cihaz Mate 9'da olduğu gibi dikey bir şekilde konumlandırılan çift arka kameraya sahip olacak.
 
Ortaya çıkan son raporlarda, Mate 10 modelinin geleneksel kavisli bir ekrana ev sahipliği yapacağı, Mate 10 Pro'da ise EntireView Teknolojisinin kullanıldığı 18:9 en boy oranına sahip bir ekranın yer alacağı ifade ediliyor.
 
shiftdelete
800215
Bu haberler ilginizi çekebilir