Huawei Kirin, Yapay Zeka İle Gelecek!

Huawei'nin yeni işlemcisi otaya çıktı. Huawei yeni işlemcisi Huawei Kirin 970'te yapay zekaya yer vercek.
14 Temmuz 2017 16:34
Huawei Kirin, Yapay Zeka İle Gelecek!
Huawei yeni işlemcisiyle akıllı telefon piyasasına damgasını vurmak istiyor. Bugün ortaya çıkan detaylar ile birlikte Huawei üzerinde çalıştığı işlemcisine önemli özellikler ekleyecek!
 
Huawei yeni işlemcisinde yapay zekaya yer verecek!
 
Çıkartacağı yeni Kirin işlemcisiyle kullanıcıların tüm dikkatini üzerine toplayacak olan Teknoloji devi, yapay zeka ile grafik işletim biriminin uyumluluğu için ciddi bir yazılım çalışması içerisinde olduğunu belirtti.
 
Geliştireceği yapay zeka uygulamalarıyla Apple ve Google gibi ciddi rakiplerinin önüne geçmeyi hedefleyen dev şirket, Huawei Mate 10 ile karşımıza çıkacak olan Kirin 970 yonga seti üzerinde Al (yapay zeka) çalışmalarının sıkı bir şekilde devam ettiğinin de altını çizdi.
 
 
 
BMW, Audi ve Porsche sahipleri içinde özel bir anahtar uygulaması geliştirecek olan teknoloji devi, akıllı telefonlarını adeta bir araba anahtarı gibi kullanmalarına da olanak sağlayacak.
 
Ayrıca bankalar arası para transferini sağlayacak olan bir yazılım geliştiren şirket, kullanıcılara sunacağı yeni güvenlik yongası ile oldukça iddialı bir deneyim vaat edecek.
 
Önümüzdeki 6 ay içerisinde tanıtılması beklenen Kirin 970 işlemcisi hakkında ilerleyen haftalarda ne kadar önemli detaylar paylaşılır bilmiyoruz.
 
Ancak Huawei yapay zeka ile yeni yonga setini entegre ederek büyük bir başarıya imza atmanın planları içinde olduğunu görmekteyiz.
 
 
 
shiftdelete
907636
Bu haberler ilginizi çekebilir