Huawei Honor 9'un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!

Huawei'nin yeni amiral gemisi Honor 9'un yeni görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülere göre de Honor 9'un bir özelliğini öğrenmiş olduk. İşte ayrıntılar...
05 Mayıs 2017 10:20
Huawei Honor 9un Yeni Görselleri Ortaya Çıktı!
Teknoloji ilerledikçe, gittikçe daha fazla mobil cihaz üreticisi, ürünlerinin içindeki çeşitli bileşenleri yeni, daha iyi olanlarla değiştiriyor. Bununla birlikte, akıllı telefon pazarında büyük oyuncular arasında yeni bir trend var. Birçok şirket 3.5 mm kulaklık jakını kaldırıp, USB Type-C portu ile değiştirmeye karar verdi.
 
Apple ve HTC zaten bunu yaptı ancak, diğer markalar da bu şirketleri takip etmek istiyorlar. Premium akıllı telefonları piyasaya süren Çinli şirket Honor, 3.5 mm kulaklık girişi bulunmadığı yeni bir amiral gemisini piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.
 
 
Honor 9'un ilk sızdırılmış resimleri, yaklaşmakta olan cihazın şu andaki modele benzediğini gösterdi ancak, telefonun altına baktığınızda değişikliği fark edebiliyorsunuz.
 
Bununla birlikte, son zamanlarda sızdırılmış yeni bir görüntü serisi, bize neyin geleceğine dair daha iyi bir bakış sağlıyor. Yeni resimler, Honor 9'u telefonun alt ve üst tarafları da dahil olmak üzere farklı perspektiflerden göstermektedir.
 
 
Görünüşe göre Honor, 3.5mm ses bağlantı noktasını tamamen boşaltmaya karar verdi, bu nedenle bir sonraki amiral gemisinin alt tarafında yalnızca ses ızgarası ve USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor.
 
Diğer bir resim de, Honor'un bir sonraki en üst düzey akıllı telefonun çift kamera kurulumunu ve genel tasarım ve form faktörünü koruyacağını ortaya koyuyor. Önemli bir değişiklik ise arka tarafa monte edilmiş parmak izi algılayıcının ön taraftaki Ana Ekran düğmesine yerleştirilmesi.
 
 
teknolojioku
Etiketler : Amiral Gemisi , Honor 9 , Huawei
952162
Bu haberler ilginizi çekebilir