Huawei Honor 4A Sızdı!

Huawei, Honor segmentine yeni bir telefon daha eklemeye hazırlanıyor. İşte uygun fiyatlı Huawei Honor 4A özellikleri ve diğer detayları...
21 Temmuz 2015 13:04
Huawei Honor 4A Sızdı!
Çin'in akıllı telefon pazarındaki en önemli firmalarından biri olan Huawei'nin yeni bir model üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Resmi duyurusunun, bugün ya da yarın gerçekleşmesi beklenen yeni Huawei modeli Honor 4A, TENAA sayesinde birkaç gün öncesinden tüm detaylarıyla ortaya çıkmış oldu.
 
TENAA'da yer alan bilgilere göre Huawei Honor 4A gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 210'dan alacak. 2GB RAM desteğinin de bulunacağı Honor 4A'da, 16GB dahili depolamanın yanı sıra microSD desteği de bulunacak.
 
143.5x72.1x8.5mm ölçülerine sahip olacak Honor 4A, 720p çözünürlükte, 5 inçlik bir ekran ile gelecek. 2200 mAh gücünde bir bataryadan beslenecek olan Huawei Honor 4A'da çift sim kart desteği de bulunacak.
 
 

 
Fiyatı henüz kesin olarak netleşmeyen telefonun orta segmentte, agresif bir fiyat politikasıyla fark yaratacağı belirtilmiş. Huawei'nin diğer Çinli üreticilere nazaran fiyat konusunda biraz daha katı kurallara sahip olduğu bilinen bir gerçek. Ülkemizde de resmi kanallarla satış yapan Huawei, özellikle Galatasaray'ın sponsoru olduktan sonra Türkiye'deki bilinirliğini de arttırmıştı.
 
Bakalım Huawei Honor 4A, orta segmentte başarılı bir çizgi çizebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.
shiftdelete
558931
Bu haberler ilginizi çekebilir