HTC'nin Yeni Ürünü HTC Vive Tracker Tanıtıldı!

HTC'nin yeni sanal gerçeklik ürünü HTC Vive Tracker Mobil Dünya Kongresi 2017 etkinliği kapsamında duyuruldu. İşte HTC Vive Tracker'ın fiyatı ve özellikleri!
28 Şubat 2017 13:33
HTCnin Yeni Ürünü HTC Vive Tracker Tanıtıldı!
HTC geliştirdiği yeni algılama cihazı Vive Tracker ile herhangi bir objeyi sanal gerçeklik için bir çevre birimi haline getirebiliyor. İşte, Mobile World Congress 2017 (MWC) etkinliğinde tanıtılan ürünün detayları.
 
HTC Vive Tracker ile nesneler sanal gerçeklik dünyasına dahil oluyor!
 
HTC, sanal gerçeklik başlığı Vive ile uyum içinde çalışacak yeni cihazı Vive Tracker ile yeni bir deneyim sunuyor. 27 Mart tarihi itibarıyla ve 100 dolarlık fiyat etiketiyle geliştiricilerle buluşacak olan ürün, geliştiricilerin yepyeni deneyimler sunmasını sağlayacak.
 
 
Geliştiricilerin, takipçi ile eşleyebilecekleri ve sanal gerçeklik uygulamaları ya da oyunlar için beyzbol sopası veya hareket kontrollü eldivenler gibi sanal gerçeklik ürünleri hazırlayabileceği cihaz, sanal gerçeklik kontrolcülerinin ötesine geçilmesini sağlayacak.
 
 
Şimdiden ilk 1,000 Vive Tracker için 2,300 uygulama alındığını vurgulayan HTC, uygulamaların sadece oyun odaklı değil eğitim, kurumsal, spor, sağlık ve daha birçok alanda olduğunu ifade ediyor. Vive tarafından takip edilebilecek bir ürün hazırlamanın oldukça Karmaşık olduğu, ancak Vive Tracker ile sanal gerçeklikte takip edilecek objelerin çok daha kolay geliştirilebileceğini açıklanıyor.
 
 
Geliştiriciler sonrasında Vive Tracker algılama cihazının bu yılın sonlarında herkes için sunulması planlanıyor. Bu anlamda ürün satışa çıkmadan önce aksesuarları ve içerik ekosistemi de hazır olmuş olacak.
 
shiftdelete
778448
Bu haberler ilginizi çekebilir