• Anasayfa
  • Elektronik
  • HTC'nin Çıkarmayı Düşündüğü Akıllı Saatinin Görselleri Sızdı!

HTC'nin Çıkarmayı Düşündüğü Akıllı Saatinin Görselleri Sızdı!

HTC, akıllı saat çıkarmayı planlıyor. Gelen bilgilere göre HTC'nin yeni akıllı saati Halfbeak'in görselleri sızdırıldı.
22 Ocak 2017 16:48
HTCnin Çıkarmayı Düşündüğü Akıllı Saatinin Görselleri Sızdı!
HTC'nin yaklaşmakta olan Android Wear akıllı saatinden sızıntı haberi geldi. Weibo üzerinden gelen haberlere göre, yeni akıllı saatin kapsamlı görselleri paylaşıldı.
 
HTC'nin yeni akıllı saati ''Halfbeak'' sızdırıldı!
 
Akıllı saat pazarına girmeye hazırlanan HTC, ilk akıllı saati ile dikkatleri üzerine çekmek istiyor. HTC'nin ilk akıllı saati olacak olan  ''Halfbeak'', diğer akıllı saatlerde olduğu gibi kalp atış hızını ölçen sensör ile geliyor. 
 
 
Yeni akıllı saatin tasarımına bakacak olursak, saatin dairesel tasarımı  Moto 360'ın tasarımını akıllara getirmekte. Moto 360'dan biraz daha büyük olan HTC Halfbeak'in ekran çözünürlüğünün, 360 x 360 piksel olduğu da sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor.
 
 
Sızdırılan diğer detaylarda ise, yeni akıllı saatin Android Wear 1.x'de çalıştığını görmekteyiz. Gelen bilgilere dayanarak, yeni akıllı saatin Android Wear 2.0 güncellemesi yayınlandıktan sonra, saatin kutudan yeni güncelleme kurulu olarak çıkması bekleniyor.
 
 
 
Henüz yetkililer, yapılan bu sızıntı hakkında bir açıklama yapmadı. Fakat ilerleyen günlerde yetkililer gereken açıklamaları ile birlikte kullanıcıları aydınlatması bekleniyor.
 
shiftdelete
183528
Bu haberler ilginizi çekebilir