HTC'den O Habere Yalanlama Geldi!

HTC'nin akıllı saati hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. HTC'den gelen bilgiler yeni akıllı saat hakkında çıkan söylentilerin doğru olmadığını gösterdi.
26 Ocak 2017 14:23
HTCden O Habere Yalanlama Geldi!
Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz hafta, HTC'nin yeni akıllı saatinin sızdırıldığı iddiası haberini sizinle paylaşmıştık.
 
Her şeyin şimdilik bir söylenti olduğu ve yetkililerin ilerleyen günlerde gerekli açıklamayı yapacağını da ayrıca belirtmiştik.
 
 
Under Armour ile ortaklaşa geliştireceği iddia edilen HTC Halfbeak akıllı saatinin ilk söylentisi 2015 yılında ortaya atıldı.
 
Fakat o söylentilerin ardından HTC yetkililerinden hiç bir ses çıkmamış ve yeni akıllı saatin akıbeti ne oldu sorularını akıllara getirmişti.
 
Chialin Chang, ortaya atılan iddiaları yalanladı!
 
Ancak HTC yetkililerinin yaptığı açıklama ile birlikte, bir akıllı saat projesi üzerinde çalışmadıklarını ve sızdırılan görüntülerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. 
 
 
Akıllı telefon satışlarının son zamanlarda ilerlediği belirten Chialin Chang, büyüme açısından biraz geride kalan, akıllı saat pazarına girme gibi bir planlarının şu anlık olmadığını vurguladı.
 
Yapılan gerekli araştırmalardan sonra en doğru kararın bu olduğu belirten Chang, olası bir zararı tahmin ederek risk almaya gerek olmadığını da belirtti.
 
shiftdelete
986811
Bu haberler ilginizi çekebilir