HTC'den iPhone 6'ya Benzer Telefon Geliyor: HTC Aero

HTC'nin üzerinde çalıştığı yeni modelinin görselleri sızdı! HTC Aero (HTC A9) ismiyle lanse edilen model iPhone 6'ya benzerliği dikkat çekiyor. İşte tüm detaylar ve görseller...
25 Ağustos 2015 20:09
HTCden iPhone 6ya Benzer Telefon Geliyor: HTC Aero
HTC için 2015 pekte beklenildiği gibi gitmedi. One M9 ve One M9 Plus'ın satış rakamları bazında çok sönük kalması Tayvanlı şirketi zor durumda bırakmıştı.
 
One M9 ve One M9 Plus satışlarında beklediğini bulamayan HTC, bazı fabrikalarını kapatma kararı almış ve dünya genelindeki çalışanlarının yaklaşık olarak %15'ini işten çıkaracağını açıklamıştı.
 
Tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen, HTC'nin piyasaya yeniden güçlü bir dönüş yapmak istemesi de dikkatlerden kaçmıyor. Bunun için yoğun mesai harcayan HTC'nin merakla beklenilen modellerinden biri olan HTC Aero (HTC A9 olarak da lanse ediliyor) için bazı yeni görseller sızdırıldı.
 
Sızdırılan görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.
 
 
Görselden de rahatlıkla anlaşılabileceği üzere HTC'nin yeni modeli fazlasıyla iPhone 6'yı andırıyor. HTC Aero'nun MediaTek imzalı Helio X20 SoC ile geleceği ve 4GB'lık RAM desteğine sahip olacağı belirtiliyor. 5.5 inçlik 2.5D curved (kavisli) ekranla gelmesi beklenilen HTC Aero'nun çıkış aralığı ise henüz netlik kazanmış değil.
shiftdelete
Etiketler : cep telefonu , htc , htc a9 , htc aero
706910
Bu haberler ilginizi çekebilir